Zeus x mesh

Sziasztok.zeus x mesh tankhoz lehet más fajta mesh lapot használni vagy csak a geek vapét?

3 kedvelés

Szervusz Sándor !

Üdv a Vaperinán ! Érezd jól magad !
Természetesen bármilyen mesh lap használható, ha méretben egyezik !

4 kedvelés

csak épp olyan méretet sehol nem találok

4 kedvelés

Lehet szabni is ha nagyobbat veszel ! :slight_smile:
Vagy akár kisebb méretűt is lehet belerakni ! :slight_smile:

7 kedvelés

Szia!

A Geekvape is egyedi méretű mesh lapokat használ, mint a legtöbb gyártó. (Néhány példa: Geekvape 18x6,2 mm, Wotofo nexmesh 17x8,5 mm, Wotofo profile 16x6,8 mm, Orf 16x6,8 mm, Vandyvape 16x7 mm.)

Itt a szélesség a meghatározó. A Geekvape tervezte a legkeskenyebb mesh-t és ennek megfelelő a foglalata. Talán a 6,8 mm szélességűeket bele lehet erőltetni (soha nem próbáltam és nem is hallottam ilyenről, de próba cseresznye).

Egyrészt mondhatom azt, hogy sajnos nincs más választásod, a Geekvape mesht kell használnod. Másrészt viszont engem nem nagyon érdekelnek a méretek (bár mindig számolok azok következményeivel).

Nálad a szélességgel van probléma, az pedig alakítható: Mesh trancsírozás.
Nem ördögtől való dolog, hisz a kereskedelmi forgalomban található mesh szalag is, ahol a méretrevágás evidens:

Tehát csak rajtad múlik, illetve azon, hogy mennyire vagy kísérletező kedvedben.

További szép napot, kellemes gőzölést!

8 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.