Mesh/dual tekerés kálvária

Tegnap írtam egy hasonló problémával küzdő tag posztjához hogy nekem is mesh problémám van. Profile X-ben elsőre teljesen jól sikerült a vattázás aztán amikor most újra akartam vattázni valahogy sehogy sem jött össze. 4 x csináltam újra, két mesh lap ment a kukába de sehogy sem ment. Megnéztem nem egy videót, olvastam itt egy jó pár írást de folyton abba futok bele hogy 10-12 slukk után középen el kezd barnulni a vatta és égett íze van. Úgyhogy éjjel fél egykor már idegességemben megcsináltam inkább duálban. A két gyárilag hozzá adott tekercset használtam de mivel nem építettem duál kazánt sosem így nem tudom hogy jó lett e. :sweat_smile:
(Framed Staple Clapton Ni80 0.33) huzal van hozzá meg a gyári wotofo 3mm-es vatta. 50-60W között próbálgattam.
Nekem elég meleg gözt ad meg a hűsítős liquidből inkább a hűsítőt érzem és csak alig alig magát a gyümölcsös ízt. (70/30vg/pg)
Szóval az lenne a kérdés hogy ha már a mesh dolgot egy kicsit hanyagolom akkor ennek a dual tekerésnek milyen trükkjei lehetnek?
Olvastam már sok mindent itt az oldalon is de hátha valakinek kifejezetten erre a Profile X-re is van valami tippje. :blush:
Köszi előre is!

2 kedvelés

Kezdj alacsonyabb teljesítménnyel :smiling_face:
Ott is mint a többinél,izzítás vatta a lelke.
Ha sok akkor kevés az íz,ha kevés akkor folyni fog.
Arany közepet kell eltalálnod.

2 kedvelés

Én lejjebb mennék a wattal a helyedben addig, amíg még elegendő a gőz mennyisége szerinted. Lehet nem lesz meleg a gőz. :thinking: :saluting_face:

1 kedvelés