Mentol Kristály

"Szigorúan titkos recept! :slight_smile: Gyümölcs és egy kis mentol kristály keveréke "Az egyik aromához ez van ki írva
Nekem van itthon mentol kristályom lehet azt használni /keverni gyümölcs izü leveshez ? És ha igen hogyan ?

6 kedvelés

hogy kell be keverni mivel ez kristály ?

4 kedvelés

ok köszike :slight_smile:

4 kedvelés

Még 1 kérdés melyik sűrűbb lé a pg vagy a vg ?

4 kedvelés

Szia Erika! Igen lehet használni! De sajna a tapasztalatok meg az orvosi vélemények azt igazolják, hogy nagyon ártalmas! Pl: Most hogy bent voltam a sürgősségi osztályon egy fiatal srác volt mellettem! 28 éves volt szintén covid tünetekkel került be! Míg rólam kiderült a vizsgálatok végére hogy arcidegbénulásom van neki ugyan ennyi idő alatt kiderült, hogy hatalmas kóros foltok ill. göbök vannak a tüdején! A doki kérdezgette hogy mi vátozott az utóbbi időben mert fél éve volt tüdőröntgenen minden jó volt! Mint kiderült 3hónapja használja a mentolkristályt és több mint valószínű ez okozta nála! Őt felvitték osztályra annyira rosszak voltak a leletei! Azóta én is kicsit beleástam magam és elengedtem a történetet! Szóval ahogy Tibor is írta ha használod csak óvatosan!

6 kedvelés

Minden igaz amit fentebb írtak. Csak annyival szeretnék beleugatni, hogy VG-ben kell oldani a mentol kristályt. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

értem akkor inkább hagyom És köszönöm a választ

5 kedvelés

Érdekes covid oltás után phizer 1 oltás nálam meg be dagadt az arcom és az álkapcsom között valami /nem a fogam miatt !! penicillint kellet rá Nem tudták mi az De szerencsére az penicillin meg oldotta

3 kedvelés

elöbb nem árt össze törni kicsit gyorsabb a folyamat

nem adnak ell mert gyogyászati eszköz saját tapasztalat

Én is gyógyszertárban vettem. 25g/fő-ig adható ki. :slight_smile:

3 kedvelés

Én a 20 km érés körömbe levö összes patikát végig próbáltam ez ügyben nekem nem volt szerencsém viszont asszem a floravitnél van mentol kristály így onnét lett be szerezve és elég egy pár évre :smile:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.