Agyfagyasztó mentolíz

Sziasztok! Keresek agyfagyasztó mentolos aromát. A Solub nem ízlik, a Revolut sem. Eddig a legeslegjobb a dohánybolti Vivo jeges mentol. Brutál jó, de drága. Tudtok ajanlani hasonló finom, erős mentol aromát? Köszönöm szépen!

BF Menthol
Már Baker Flavors. A tüdődet is kikapja a helyéből 2% felett :rofl:

Ja, meg Enfer Mint. Hallottam valakitől, akinek a Kumulus küldött ajándékba, majdnem megfulladt tőle​:confounded::joy::joy::joy:

3 kedvelés

Ezzzazzz​:grin::grin::grin: Köszi szépen​:blush::blush:

Egyébként problémádra megoldás lehet a régi, hagyományos megoldás. Gyógyszertár, mentholkristály. Annál mentolosabb nincs​:sweat_smile:

1 kedvelés

És azzal mit kellene csinálnom? :grin: Azért attól félnék. Bár a szaunában is azt szívtuk be​:grin::grin:

Ha nagyon lusta vagy, pici PG-ben oldva gyakorlatilag aromaként használható. Vagy direktben oldhatod alaplébe.
Azért gy.tár, mert ott biztos kapsz analitikai tisztaságú/ gyógyszerkönyvi minőségűt. Nem bánt :grin: Jó régi módszer :+1:

Nem rosszból, de a mentolkristályokkal azért legyetek óvatosak, mert azok tartós használatnál, töményebben, valóban roncsolják a tüdőt, torkot. Több éves tanulmány, linkelni nem tudom, de ez már 12-13 éve is orvosi téma volt.

Ez bizony így van, mentolos dolgokkal ésszel :roll_eyes:

Sőt szerepe lehet idegrendszert érintő betegségek kiváltásában is. Nem érdemes túlzásba vinni.

1 kedvelés

Fighter Fuel-t tudnám ajánlani, 4-5 fajtát próbáltam eddig, mind nagyon hűűűs és persze fincsi gyümölcsös és nagyon színes :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm az ötleteket, azért még bombázhattok​:blush: Amúgy meglepő, hogy a dohanyboltirol azt hallottam, hogy gagyi. Félve is vettem először, csak épp csúszott a rendelésem a Calumettétől, ezért rizikóztam. Kellemes csalódás volt. Csak drága…
Kipróbálom, amiket írtatok​:blush:

1 kedvelés