Mennyi ideig érleljük alaplevünket nikotin booster felöntése után?

Igen jól írtad azt figyelni szoktam arománál fel van tüntetve

Ha csak nic-et és alaplevet keversz akkor 5-6 órát elég levegőztetni…közben párszor jól átkeverni. Mikor már aroma is kerül bele akkor a már leírtak szerint.

2 kedvelés

Akkor a kérdesedre a válasz már meg is van. Külön az alaplevet nem kell hagyni érni. Annyit hagyd amennyi az arománál fel van tüntetve :woman_shrugging::blush:

4 kedvelés

Nem próbáltam de ha egy kicsit megszinezném a nicet valami aromával és hozzá önteném az alpléhez kiváncsi lennék mennyi idő alatt keveredne el…

Egyszer elsiettem és csak összeöntöttem és párszor kevertem…az első adag belőle nagyon ütős lett. Azóta inkább hagyok pár órát neki keveredni

Én inkább több napra szavazok

Oké, de te sima alapelvet használod. Ő még aromával is keveri, szóval akkor a nic is eloszlik benne

Pont ez jutott eszembe, hogy láthatnám menyi idő alatt vegyül el teljesen, szerintem 10 perc rázogatás után szobahőmérsékleten össze keveredik…(szerintem , ezt tartanám reálisnak, nem olyan sűrű, és nem taszítja egymást a két folyadék )

1 kedvelés

Alaplébe ott a vg-is…

1 kedvelés

Én nem kevertem aromával, nem aromáztam, jelenleg csak alaplé és nikotin össze van keverve és ennek a érése és mikor használható a kérdés jelenleg.

1 kedvelés

mikor külön volt a vg és pg + a nic akkor egy éjszakára is állni hagytam…igaz én 70vg-s alapot használok, ami azért sűrűbb mint az 50/50…nehezebben válik homogénné

3 kedvelés

Értem amit írtál!
Az alaplének nem kell össze érnie!

3 kedvelés

szia, Revolute márkájút rendeltem …(még nem próbáltam soha) itt ugye egyben van a pg és a vg is

50/50-es alapfolyadèk?
Ha igen,booster már benne,aztán holnap indulhat az aromázás.
Vagy akár mèg ma is.

1 kedvelés

szerintem pár órát hagyd párszor közben jól átkeverve…az a biztos

1 kedvelés

Szia, 30/70 700ml alap és 300ml nikotin 20mg/ml

Hagyd egy napig,és utána aromázhatod.

Rendben, köszönöm.

Gondolom a nikotin miatt majd változik a színe…

Idővel, a nikotin oxidációja miatt. De az nem pár nap…

Bekeverted már?

Tisztelettel

1 kedvelés