Nikotin booster-èrlelès

Sziasztok
Van 90 ml liquid-em, aroma benne,így vettem egybe,csak a nikotin boostert kell hozzá adni,az èrdekelne,hogy ha bekeverem a nikotinnal,mennyi ideig kell hagyni állni?2 nap múlva talán lejön boosterem, addig kellene egy kis info erről,4-mg-re lesz keverve a nic,ha számit.

Változó az érési idő, aromája válogatja.
Biztosat mondani? 2 hét, 4 hét…
Ha ez egy nic mentes kész liquid volt, és túl van pár hetes koron , tuti érett. Ha így lett véve készként, akkor is.
A boostert hozzáadva,.jó alaposan összerázva tulajdonképpen majdnem azonnal fogyasztható. De pár rázás és 1 nap után garantáltan homogén lesz.

4 kedvelés

jó,és ha meg mikrózom? az számit ebben az esetben? :smiley:

Felejtsd el a mikrót ! Minek ? Ha nem tudsz várni egy napot…….
Az kész shortfill lesz ha jól értettem az írásodból.
Hozzáöntesz 2.5 boostert kb ,összerázod és szívhatod.
Mi 30-40 napot várunk a dohányos cuccainkra :wink:

4 kedvelés

Oké
ez világos,köszi

Vegyél több fajtát amit szeretsz,keverd olyanra ahogy szeretnéd és lesz tartalékod.
Már 2023.-at írunk,nem használ az aromának,se a boosternek se a mikró :wink:aminek érnie kell az had érjen.
Állítólag a bor is olyan,minél tovább áll annál jobb​:grin:

3 kedvelés

Melegítheted, én maximum 40 fokig ajánlom. Azt már alkalmaztam is. Pl. radiátor teteje. A jó keverőgépek sem hevítik jobban, illetve a jobbakon van hőrokállítás. A mikró nem kézbentartható dolog erre. Benyomod pár másodpercre, és vagy langyos marad, vagy felugrik 80 fokosra, és bontja le a nikotint IS.
Szolid melegítés esetleg - de az is felesleges.

2 kedvelés