Mennyi az annyi?

De ki az az Évi? :thinking:

Amúgy a te példád is remek, mert mutat egy átlagos de elégedett felhasználót :+1:én is hasonló volnék, ha nem volnék aromab**i :grin:illetve van tizenX tankom, 8 modom. Így én tavaly február óta sacc 4-500 k-t tolhattam el…kb :thinking:

2 kedvelés

Az Évit nem árulhatom be, de lehet, hogy jövőre nekem is hasonló lesz a költségvetésem, ugyanis rájöttem, hogy ez egy kiváló hobbi.

Itt szoktak kezdődni a bajok :grin:

Én már hobbiként tekintek a vapéra nem nagyon számolom mennyit költök…az első iőszakban 2.-3év sokat vettem mert tönkre ment.Aztán vettem egy Kayfunt meg egy semovar csővet és évekig csak levest vettem…az útobbi10+évbe meg megint sokat vásárolok… :no_good_man:

3 kedvelés

De mi a cél? Valahogy helyettesíteni megfelelően azt, ami tönkrement, vagy valami más?

Nálam is ki lett pakolva minden, amikor már kialakult mit akarok, eladtam minden klónt, meg modot, aztán jöttek a mostaniak. Én 4 szettben gondolkodtam, 8 lett…maradhat. Egyszerűen kényelmesebb ennyi, ha sok íz pörög. Ja meg szépek is.

Nincs már cél ,elvagyok ami tetszik kiprobálom ízben -modban -tankban…én a vapelés a kayfuntól számolom…addig csak ílyen cigire hasonlitó dolgok voltak.

2 kedvelés

Pedig a szép doboz a lényeg. :joy:

Akkor ez is hobbi kategória, melynek a lényege az, hogy legyen. Ezt én az élet más területéről ismerem. :joy:

Ennyi én meg itt …tetszík van használom és örülök…

1 kedvelés

Szép összefoglaló @Ispy

Egy kérdés (nem is kell rá válaszolni)
Megelégedéssel használod mindegyiket?

Akkor jól tetted, hogy beruháztál ezekbe a dolgokba.
Véleményem szerint, azok a dolgok, amit a magunk örömére veszünk, nem számítanak kidobott pénznek, sőt (ahogy már előttem is írták) tartalmasabbá. hosszabbá teszik az életünket.

5 kedvelés

Penon és az arti klón is ilyen dobozba volt… :joy:

Meg a Free Shipping, amit más hobbyval nehezebb lootolni…:grin:

Mível ez hobbi is, lásd a kibelezett taifun boxot, vagy a penon átépítéseket, igen, megérte. Ha csak a nikotin kéne vennék 2 podot és törölném a vaperina regemet. :sweat_smile:

3 kedvelés

Szégyen…komolyan…400 eurért.

és még a mod is pet palack… :joy:

Azért most a rubiknál a 12k szállítás kicsit odabszott, de nem volt máshol. Ennyiért amcsiból átjön egy 2 kilós billentyűzet.

Ez nem, ez fém, a fekete a pom, az nem.is kellett volna.

na ezt se tudtam…én csak 20eurót fizettem a szállításra …

Ezt lementem arra az időre amikor beadom az embernek miért is kell még egy festőállvány nekem :wink::kissing_heart:

3 kedvelés