Melyik legyen?

Van egy Prime nálam ami sajnos hibás méretekkel rendelkezik, ezért belül az RTA palást nem kellően hosszú ahhoz, hogy ne engedjen át. Úgy egy darabig használható, ha épphogy, lehelletnyire meg van nyitva a léállító, de megunja magát és folyni kezd. A Kayfun Lite 2021 klónom nagyon patent tankocska, imádom is, nagyon szuper ízeket ad vissza és gőzben is ott van. :slightly_smiling_face: Csak az a pici bibi, hogy az 510ben lévő műanyag csavarral lehet levegőtállítani ami nem gáz, csak ott is kb 0.001mm-el keskenyebbre sikerült a műanyag csavart méretezni, ezért a liquid párája ott is ki szokott folyni, ha akarom, ha nem. Ezen a vattázás sem segít. Most hajtok egy Kayfun X klónt, amiről egy átfogó tesztet készülök írni, de annyit már most közölhetek, hogy jobb mint a Prime, vagy a Lite 2021, a többi “ínyencséget” majd a cikkben írom le, de ennél is a jó setup megtalálása a kulcs. :slightly_smiling_face: Dvarw klón, tényleg király, ízben és gőzben is, csak az anyaghasználat szól ellene. Eredetit is próbáltam, V1-es MTL-t is, illetve kaptam ajándékba egy eredeti MTL FL-t, tényleg semmi különbség élményben. Csak az összeszerelés és anyaghasználat fényévekkel jobb mint a klónoknál, V1 és FL esetében is. Berserker V1 és V2 is jó darabig volt nekem, de eladtam. Nem bánom, mert mikor eladtam, az illető a bersi V2 klonját cserélte eredetire, a klónt pedig elajándékozta. Így mindenki jól járt. :slightly_smiling_face: A V1 jobb volt ízben, de nagyon szűk volt nekem, ezért is adtam el akkor. A V2 is szuper ízben, de csak úgy, ha csínján vattázunk. Egy kicsit több van benne és máris ízvesztes van. Remélem segít jól dönteni. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés