Melós mod kerestetik

Sziasztok!
Nem igazán vagyok otthon ebben a témában…
Tudtok esetleg olyan csőmodot ajánlani, ami cserélhető akksis és nem mecha?
A mechna nem igazán hoz lázba, plusz nem is érzem magam elég képzettnek hozzá
Melós modnak szeretnék egyet DL-ezéshez
Köszönöm szépen előre is!
:kissing::dash:

6 kedvelés

Csak cső játszik, vagy cső szerű is? :slightly_smiling_face: Az Aegis max, vagy az Ehpro Cold Steel szerintem jó lehet. Az Aegis Pl csepp, por és ütésálló.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia! Ehpro 101pro tökéletes! Nekem bejött!

4 kedvelés

Ha gépmühelyben dolgozol, akkor tesla punk 86w. :smile:

5 kedvelés

Uwell Nunchaku
Ijoy Saber
Ehpro Mod 101 Pro 75W TC
Innokin Plexar 100W
Rincoe Mechman 80W
Teslacigs Punk 86W
Joyetech ULTEX T80
Modtech MD70W

5 kedvelés

És ugyan nem csőmod, de formára majdnem és kicsike is, strapa is: Aegis Solo. :grinning:

3 kedvelés

geekvape
vapesourcing

Zeus x-et használok, munkába, tudom lehet kicsit hülyén nézne ki, meg cserélhetném az akksikat, de kényelmesebb lenne vezetés közben szerintem

3 kedvelés

Hát inkább csak cső, Aegis solo az van, nem rossz, de most ez az új heppem

2 kedvelés

Ezeknek utána járok Viktorom, ez Ephro tippet már megkaptam ma, de a többit is lecsekkolom

4 kedvelés

Az Ehpro 101 pro 21700-al simán viszi a munkaidőt 20-30wattal és így nem is fejnehéz!

4 kedvelés

Nekem a Tesla csőmodjáról úgy rémlik hogy sípoló hangot adott, mert azt hitte az akku felénél, hogy lemerült az akku vagy mi volt. :thinking:

2 kedvelés

@Tibor_Mezo Ma reggel egy csoportban valaki ilyet keresett. Nem ismerem a készüléket, de a kritériumoknak megfelel. :slightly_smiling_face:Joyetec Ultex T80.

Kép: Google

3 kedvelés

Több, mint 1 éves téma feltehetőleg már nem aktuális ezért lezárom. Ha esetleg hasonló kérdésed van, kérlek indíts új témát. :slightly_smiling_face: