Munkásnak melyik mod?

Munkás mod vásárlás előtt állok, és nem tudok dönteni a lost vape thelema quest, és a voopoo argus mt mod kozott. Ajánlások, vélemények?

2 aksis mod érdekel?
L200 Geekvapetől?
Gaur 21
Vagy ùj vaporesso Armour széria
Ezek strapabiròak.
En szemely szerint L200 fogok venni majd.
Hozzá teszem egyik se zseb barát.

2 kedvelés

Mivel használnád?

Szia. Mi a munkád? Csak mert home office-ra szélesebb skálán mozog a gép választás mint egy mély tengeri búvárnál. :laughing:

2 kedvelés

Most vettem egy vaporesso armour maxot, irtó masszív készülék nagyon össze van rakva. Csak ajánlani tudom.
2 db 21700assal 2-3 napig megy.

Ez mellett hajtok még egy geekvape aegis boost prot már vagy 2 éve.
Abba 1db 21700as szokott menni, másfél - 2 napig bírja.
Azon kívül hogy az akksi fedél alól már ki kellett szednem a gumitömítést ( mert csak így tudtam megoldani a menetproblémát) semmi baja.

És van még egy voopoo argus xt-m.
Azt is szeretem, elvileg “munkás” nak van promózva, emellett elég elegáns is.

Gyárban dolgozom, a geekvape elég jól bírja minden téren, remélem a vaporesso is legalább ennyi ideig kiszolgál majd.
Szóval mindkettőt(hármat) ajánlani tudom.

3 kedvelés

Én ssatlakozok @Hypnose -hoz, Gaur 21, ha az túl nagy és nehéz nekded akkor Gaur 18, már ha 2 akkus setup kell.

VandyVape-ben én még nem csalódtam.

2 kedvelés

1 akkusban gondolkoztam tovabbra is, valami masszív modban. Odin mini volt, csak sajnos nem birta a strapát. Targoncázok fele időmben, szóval birja az esést, meg a port :smiley:
Ezért hajlok inkabb az argus felé, mert elvileg az Ip védett is valamennyire.

1 kedvelés

A geekvapet aegis gépek is elég masszívak, nekem van thelema solom, nagyon jó gép de munkába nem hoznám. Bár esett le csempére és nem lett baja, de azert mégis. Nálam inkabb a porállóság volt a szempont a meló miatt, Geekvape aegis maxot hasznalok adapterrel, van legend 2 is de a párom lenyúlta. :laughing: A voopoot viszont nem tudom milyen, nem akarok ellene beszélni. :wink:

1 kedvelés

Voopoom volt, igaz mind ugy végezte hogy valami szét jött, kiesett, levált, kiszakadt az 510. Igaz az odin is így végezte :sweat_smile: elotte voltak a tesla wye-ok, havi 1elpusztult, de olcsó volt 2018-2019 környékén, meg nagyon könnyű :joy: Voopoo-bol az egy aksisok közül csak az első argus volt, az full műanyag, egy nehezebb tank elrantotta, de talán az birta legtovabb… a drag-ekhez, podokhoz képest. Munkás volt még a therionom is, de ott a bőr hullott szét, meg a fém része eléggé megkopott. Alapjában véve az odin húzta a legtovább, de azt már nem lehet kapni, csak a v2-t ami nekem annyira nem néz erősnek mint az elődje. Ismerősömnek az aegis legend 2 volt azt hiszem, de az se birta sokaig.
(Lehet mi nem feltjuk annyira a munkasmodokat, mert azért vannak :joy:)

1 kedvelés

Te aztán életbe tartod a kínai gyártósort. :laughing:
Nem akarok baromságot javasolni, de javasolnék egy alternatívát.
ARGUS XT EN 2 COULEURS
Ennek a gépnek van akasztója. Lehet gyerekes, de ha a madzag megfogja nem esik le, és pluszba ip68-as is. Én lehet ezzel próbálkoznék. :wink:

2 kedvelés

Szerintem is ez lesz a nyerő, beépített akksis, minden, egybe van minden, mintha csak kiöntötték volna :smiley: Akkor még a voopook is jók, mint régen… Utoljara az x-et próbáltam, remélem sok újdonság nem lesz a belsejében.
Köszi a megerősítést mindenkinek, és a tippeket :v:

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.