Megszűnik végleg az Aromaparadise!

Jön az idővel sajna… ezen a képen az írást 2X is “Drágámnak” olvastam, közeledek lassan az 50-hez sokat romlott a szemem, na meg még más is nem kell mondani, tudjuk…

Ezt én is megtapasztaltam, öt boltot teszteltem.

Akkor lehet, hogy szerencsém van, amiért 2 héte betáraztam tőlük?

Manapság mindenre fel kell készülni. Remélem, csak technikai probléma. :thinking:

Én most rendeltem tőlük, és online fizetés is működött

Köszi, ez jó hír! :slight_smile:

A tanulság egyértelmű. Leporolom a labor felszerelésemet és elkezdek gondolkodni az aromák készítésén. Amint jönnek az eredmények, megosztom veletek a receptúrát és az eszközigényt. Onnantól kezdve olyanok leszünk, mint a maszek pálinkafőzők :stuck_out_tongue:

Oké, tedd azt, keverésre fel !
De miből vontad le tanulságként?:thinking:

Nem hülyeség! épp ma nézegettem mik vannak. Pl. pálinkába való aromákból is van jó pár de ez csak 1 hely egy üzlet! Amúgy még nem kell parázni, van az “Aromamester” őt nem érintené ez a dolog, mert sima aromákat árul, “nem e cigihez való dolgokat” tudom kicsit csűrtcsavart így mondani de megkérdeztem hogy érinteni-e őt? válasz nem volt, ill kintről is lehet behozatni.

1 kedvelés

Onnan, hogy akadozhat az ellátás és ez ijesztő tud lenni. Egyébként néhány napja megígértem egy fórumtársunknak, aki nagymama eper és málna lekvárját keresi aromában, ha nem találok, készítek neki. Azóta jár az agyam ezen, mert nem szoktam teljesíthetetlen ígéreteket tenni. (Más kérdés, hogy néha sokat kell várni rá, de akkoris!). Már vannak is ötleteim, de egyelőre tapogatódzok, irodalmat nézegetek, stb. Az ihlet már megvan, de még a kísérletek ténylegesen nem kezdődtek el. Tanulnom kell még, de asszem, nyomon vagyok. Szintetizálni nem fogok, bár sok mindent egyszerű, most a természetesre koncentrálok. Már amikor van időm.

1 kedvelés

Dezső, te most új ötletet adtál. Valójában érdemes lenne megvizsgálni az élelmiszer célú aromákat abban az irányban, hogy jó-e wape célra, vagy nem. Ezen is gondolkodni fogok, elvileg nem lehet túl bonyolult erre egy kísérleti rendszer összeállítása.

2 kedvelés

Oké, valószínűleg csak nem az én hozzászólásomra akartál válaszolni, ezért nem értettem :blush:
Én amíg hozzáférhető valamilyen módon vapeshopokból aroma, biztosan azoktól fogom venni. Egyrészt mert nekem egyszerűbb, és nem értek hozzá miből lehetne aromát készíteni.
De ha te belekezdesz, kíváncsian várom az eredményeket :blush::hugs:

1 kedvelés

Figyu! próbáltam olyan aromákat, hogy gyalázatos volt! volt ami kiköpött körömlakk lemosóra hajazott és totál 0 volt! szval ennél úgy gondolom csak jobb lehet, a kezdet meg nyilván nem könnyű…

Tőlem sosem fogsz tudni venni, mert én nem ebből élek és vélhetőleg nem is ebből fogok. Azért írtam, hogy közzé teszem, amire jutottam, hogy bárki elkészíthesse magának, ha a sors erre kárhoztatja.

Egyszerűbb ide beírni mit szeretnél,pár forintos aromákból sokan kevernek :wink: https://e-liquid-recipes.com/index.php

Nem is állt szándékomban :blush::+1:

1 kedvelés

Szerintem @BV-Hill az alap aromákat szeretné elkészíteni…:thinking:
Amikből aztán lehet keverni továbbiakat

1 kedvelés

Szerintem meg BV-Hill kicsit kétségbe van esve (na ez túlzás!), hogy nem fog tudni hozzájutni a normális csoki aromához, ami számára létkérdés. Ezért kissé érzékenyen érintett a wape42 akadozása :stuck_out_tongue_winking_eye:

Lehet én nem veszem elég komolyan ezt az egészet :thinking:
Azt elismerem, hogy nem normális az egész ami zajlik, de egyelőre nem vagyok megijedve.
De természetesen a normális csoki aromáért kár lenne ha eltűnne :blush::joy:

Vape42-nél láttam ezt, állítólag feketeribizli lekvár. A gyártónak ebben a sorozatában van eper- és málnalekvár aroma is.

2 kedvelés