Megszűnik végleg az Aromaparadise!

Mi a véleményetek hogy kezdik “kivégezni” az ilyen üzleteket kishazánkba? mert sajnos megszűnik az egyik legjobb aromákat árusító webes üzlet! Milyen alternatívák lesznek ezekután ilyen jó áron mint ott voltak?

Amíg szlovákoknál, franciáknál, horvátoknál, olaszoknál lehet vásárolni, addig nincs ok a pánikra. Szerintem. A jó árakat meg lassan el lehet felejteni, de még így is nagyságrendekkel olcsóbb a vape, mint az analóg, igazából eddig volt nagyon jó dolgunk.

5 kedvelés

Ispy-hez csatlakozva ugyanazt mondom… Már annyi változást megértünk mi, régebbi vaperek, hogy majd ehhez is alkalmazkodunk valahogy… Akiket sajnálok, azok akik most szoknának át az analógról. Így nem fognak… mert túl sok a buktató – amihez mi már hozzászoktunk.

3 kedvelés

Amikor még kezdtem tonnányi helyről vehettél általad válaszott erőségű alaplevet, eszembe nem jutott volna magamnak kotyvasztani azt is, bárhol vehettél itthon is hardvert, és a csomagok még free posttal jöttek kínából.

Aztán volt a booster pánik, a mod pánik, az áfa pánik, most meg az aroma pánik. Annyi pánik volt már ez alatt az 5,5 év alatt, hogy már a pillám sem rebben egy újabb után.

2 kedvelés

… és akkor még nem is beszéltünk a FastTech kiugrásról a PayPal-os fizetések ellehetetlenítéséről, satöbbi…

Ja igen, a PP pánik, azt kihagytam. Na látod, már meg sem bírom jegyezni, annyi volt. :sweat_smile:

1 kedvelés

Csak ezekkel az a baj, hogy már senki nem fog átszokni. Mert mire elmagyarázod a sok szivatást, meg az alapokat már rég kilométerekre menekült a delikvens…
Nem mintha bárkit is át akarnék szoktatni. Egyszer próbáltam, az sem sikerült. A kezdeti köhögés elijesztette a brutál dohányzó hölgyet, pedig mondtam, hogy ez csak átmeneti, tisztul a tüdeje, és azt nézze, hogy utána jót tesz magával…

Ez egyebként hivatalos? Hol van a pontos infó róla?

1 kedvelés

Igaz. Viszont ezzel úgy vagyok, mint mindennel mással: akiben nincs meg az akarat valmire, azt én nem fogom megpróbálni belé rakni. Aki meg akar, az most is át tud szokni.

2 kedvelés

Megkérdeztem őket! ez sajna 100% :frowning:

Küldtek levelet is róla.

Én kérek bocsánatot de az AP minden volt csak nem olcsó.
Csak a vásárlási szokásokon kellene változtatni, szerintem.

Nézzünk egy aktuális példát, Kumulusvape,
és a sokak által kedvelt D.C. Pisztácia:

Ennyiért itthon is meg kapod így nem buli :slight_smile:

Viszont jövő héten lesz a szokásos 30%os akció (99%ig biztos vagyok benne)

Plussz én még kaptam tőlük egy ilyen kedvességet:
Képernyőfotó 2023-05-30 - 14.19.23

Azt mondj hogy 6 hónapja nem vásároltam náluk semmit (igaz akkor 200 Euroért :slight_smile: )
most adnának 20% kedvezményt :slight_smile:

Na most mint látszik ez 12.-éig él .
És most jön az okosság a 30%os és ezt a 20%os kupont is feltudom használni egyszerre :slight_smile:

Aki ennél jobb árat tud az jelezze, mert én nem tudok :slight_smile:
Ha nem, akkor megint veszek 200 Euróért aromát :slight_smile:

Attól nekem minden egyes magyar bolt bezárása nagyon fáj, mert sajnos a tendencia mutat valamit, ami számunkra nem jó :frowning:

Tisztelettel

Én még sosem vásároltam tőlük, akkor ezért nem tudom. Érdekes, mert pont nemrég kezdtem el nézegetni az oldalukat.

Jól jönnek majd a jövőben az alternatívák :slight_smile: hát van ettől drágább hely is, ráadásul legutóbb 2x is -35% kedvezmény volt, legalább akcióznak érdemben, én nem vagyok még olyan “kemény” véper mint tik itt, csak tanulgatom még most is amit lehet. Pl, használtatok itt olyan kifejezéseket azt se tudom mik.

Semmi gond, itt inkább az a lényeg
hogy az utcán lehessen VAPElni,
mert addig a rendőr csak ezért nem b@szogathat :slight_smile:
Minden másra lesz alternatíva :slight_smile:

Amíg ez az oldal marad, addig meg mindenki értesül róla,
legalább is részemről biztosan :slight_smile:
(lásd 100mg/ml Nic)

Tisztelettel

5 kedvelés

Vape-elni nem tilos. Sőt, azért is vették egy kalap alá a dohányzással, hogy ebből is egy jó nagy szeletet kitudjanak szakítani. Az online ellehetetlenítés is erről szól: szűnjenek meg itthon ezek a shopok és akkor majd a paraszt ezért is a nemzeti dohányboltba megy be. Csak ez az elképzelésük kuka úgy ahogy van. Ugyanis vape miatt teljesen felesleges bemenni bármelyik ilyen szutyokba is, mert a Mari néni, aki a roppant korrekt pályázaton elnyerte az üzemeltetés jogát még a füstöt sem tudja megkülönböztetni a párától.

Igaz!

1 kedvelés

Ezért is írtam azt amit :slight_smile:
Addig engem nagyjából, nem nagyon foglalkoztat,

Tisztelettel

A hűségpontokból készített kupont se felejtsd majd el :sweat_smile:

1 kedvelés

Igazad van :slight_smile:
Sőt még az üdvözlőt sem használtam fel :slight_smile:
Jó lesz ez :slight_smile:

Tisztelettel