Megszűnik végleg az Aromaparadise!

BIENVENUE a legfontosabb belépő a Kumulus fillérb*szó klubba :smile:

Kabré, hogy néha milyen olcsók.

Az egészségnek ilyen-olyan ára van…és sajnos egyre komolyabb. Viszont soha nem lesz kérdéses, hogy megéri-e az analógot lerakni. Ezt nem fogják fel korunk hóhérjai.

1 kedvelés

Fejezd már be! Most vettem egy rakás aromát, ne akard, hogy felmenjek kumulusra is! :rofl:

Ahogy mondod. Sokan lehet, hogy még le is nyelnék a békát, ha ezekben a dohányboltokban lehetne is èrdemben kapni valamit (és nem aranyáron). A jó pár év alatt egyszer voltam csak ilyen boltban, amikor éjszakásba mentem dolgozni és otthon felejtettem a modot. (Minden màsból volt tartalék a melóhelyen is). Egy elég nagy bolt Pesten, volt némi elektromos cuccuk is, de szànalmas felhozatal. Nehezen, de sikerült vennem egy túlàrazott, beépített akkus modot. Utána ez lett a rartalèk odabent.
Nem tartanak érdemi vàlasztékot, mert ezt ismerni kéne, érteni valamit hozzá, felesleges bonyodalom és macera nekik, a büdösbagóból meg enélkül is megvan a bevétel.

2 kedvelés

Én is nézegetem :joy:

Megfogadtam, hogy most màr aztàn tényleg nem veszek semmit, de tudva hogy bezár a bolt, csak rápillantottam… Hàt nem megkívántam pár aromát? :yum: :blush:

Nincs is annál rosszabb érzés mint amikor az -50% akciós aromákra ráhúzod a -30%-ot és még a hűségpontos kupont, de nem vagy benne az 50euros ingyenes szállításba ezért még valamit venni kell :sweat_smile: Már annyi tekerős szőnyeget kaptam tőlük, hogy egy-egy vape eszközhöz amit eladok ajándékba adom mert nem tudok velük mit kezdeni :rofl:

Azon csodálkozom, hogy nem fordult még elő veled, hogy a kosár tartalmáért még ők utaltak pénzt neked, hogy ingyen elvidd :rofl: (több volt a kedvezményed értéke mint a terméké)

Mit takar ez a két szó?

Olyan már volt, hogy 54€-os rendelés után kaptam 50€-os kupont mert így érkezett meg a csomag.


:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

BIENVENUE (franciául az üdvözöljük) egy egyszeri alkalommal felhasználható 5€-os kuponkód amit a kumulusvape.fr oldalon használhatsz fel. Továbbá ha az oldalon regisztrálsz és bármit beraksz a kosárba de nem rendeled meg akkor 1-2 napon belül kapsz egy 10%-os kuponkódot amit a már korábban részletezett havi rendszerességgel érkező 30%-os kuponkóddal is össze lehet vonni.

1 kedvelés

Basszus tényleg! az előbb regeztem be, még szoknom kell a nevet.

1 kedvelés

Kumulus? Annyit beszéltetek róla, hogy már csak ránézek a kedvencemre.
És nekem azért fáj ez a francia ár az olaszéhoz képest. :grimacing:
Mert ez itt pl. annyira túlárazott, hogy tényleg csak akkor éri meg, ha a nagy kedvezménnyel tudok vásárolni. És a Vape42 még az olasznál is olcsóbb volt…

Inkább az olasz a túlárazott. 20ml - 16 euró
Francia 50 ml - 23 euró.

A Vape42-ről tegnap próbáltam rendelni, de valamiért nem sikerült. A fizetést már nem engedte, de a fizetés nélküli megrendelést se lehetett leadni. :thinking: Írtam nekik, nem derült ki, mi a gond. Lehet, az oldaluk tudja, hogy kijelentettem, nem veszek semmit… :smiling_face:

Ez véleményem szerint ugyanaz a termék… Azaz 60ml-es flakonban maga az aroma. Legalábbis én még mindig így vettem… De ha nem, és valóban benne van az a +30ml PG/VG (azaz az az egyik short- a másik longfill), akkor is ez lesz drágább az alap filléres költségét tekintve :thinking:

Gyermekzár. :sweat_smile:

Valóban nem koncentrátum a francia sem…benéztem.
Vaksi vagyok már…
Inkább nem okoskodok.

Semmi gond, én sem értem igazán… Mert a francia képből nem derül ki, hogy az meddig van… Amerikában, a gyártó weboldalán pedig 60ml likvidet tudsz csak rendelni (0-3-6-12 mg nic-tartalommal), vagy nik-sósból 30ml-est (30-60 mg). Az ámerikaiak nem tudják felönteni vajon? Nem értem, minek háromfajta megoldás… Egy biztos: az íze nálam nyerő :heart_eyes:

En bucsuzaskeppen meg vasaroltam toluk:

6 kedvelés