Magyar Vape Shop, Magyar módra!

Érdemes megvizslatni! https://www.youtube.com/watch?v=eo2jS94SfGY

2 kedvelés

Megvan már egy ideje.

1 kedvelés

Nem vagyok pesti, de a kommentekből az jött le, hogy itt a vape előtt le van zárva a határ! :smile: Ezek szerint mégsem!

3 kedvelés

Iagzából a készülékes részre vagyok kíváncsi, az van kis hazánkban ellehetetlenítve, szóval nem tudom, hogy csinálják ha tényleg van felhozatal.

1 kedvelés

Ott az egész internyet, neked ez sem elég? :grin:

2 kedvelés

kocsiba be …bótba be… :joy:

1 kedvelés

Magáról a tényről beszélek, hogy ez miként kivitelezhető :smiley:

Eleve rosszul kezdődik: nincs kocsim :rofl:

Se autó, se lakás, tudsz élni. :rofl:

akkor egy másik 3betüs nem BMW hanem BKV. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szki, eddig nem gondoltam, hogy ilyen nyomorult vagyok. És még munkám se nagyon :rofl:
Köszi, hogy emlékeztettél :rofl:

Ja tényleg, katás is vagy. Fel a fejjel, innen már csak felfelé van. :+1:t4:

Szerintem meg tudnám oldani, hogy lefelé is legyen :sweat_smile:

Ismerem a boltot/boltokat. Kb. 5 percre lakom tőlük gyalog. Rendszeresen járok hozzájuk. Tényleg le a kalappal előttük,akár kínálatban,akár kiszolgálásban,vagy hozzáértésben. A készülék boltban volt már garanciális problémám,extrém jól kezelték! Csak pozitívan tudok nyilatkozni a srácokról. Árban kicsit feljebb vannak szerintem az interneten néha fellelhető áraktól,de ez szerintem érthető. Természetesen itt sincsen minden IS, de az sehol sincsen. Részemről bátran merem ajánlani bárkinek.Mondom ezt úgy,hogy abszolút semmi érdekeltségem nincsen benne

5 kedvelés

Szia!
Dicodest árulnak?

Nem néztem,de ha gondolod holnap elslattyogok,ha nyitva vannak,és megnézem neked. Vagy ha megengedik,akkor lefényképezem a boltot,feltöltöm ide,azt nézelődhettek.

Megtisztelsz ha arra jársz bármi infót szívesen fogadok…

2 kedvelés

Igyekszem segíteni,amennyire tőlem tellik.

2 kedvelés

Nic shot esetleg miféle van náluk?

3 kedvelés