Megjött az én icikepicike csodám😍

En tovabbra is tartom hogy a lefogato csavarral nem tudod raadni a kello nyomatekot a huzalra.Van kontakt,de nem tokeletes.Ahogy felhevul a huzal,a rossz kontakt miatt ingadozik az ellenallas.

1 kedvelés

Meglazulva?Reggeli tanácsra most tekertem kijebb,hátha nem érintkezik a mod 510-ével.(Remélem jól írom)

A +utánit meg végképp nem értem​:cry:tömítés?Hol?

Az,hol van?:thinking:


Ilyen volt.Most vattáztam,most kicsit hosszabbra hagytam.

Sok tanknál nem szabad azt meglazítani, mert ott csak szétszedni lehet, magasságot állítani nem lehet! Legalábbis nálam egyik sem olyan. Ha kitekered, csak lötyögni fog az egész bele. Nem ismerem, de biztos, hogy azért folyik. Csavart és a hozzávaló szerszámot viszont be kellene szerezni. A Galaxy, amit a Kinga adott, egyenes csavarhúzós csavarokkal jött, ott is lehet,hogy azok nem oda valók, lecseréltem őket imbuszkulcsosra, amit a tartozékaival kaptam. Mert füstölt a befogatásnál, amikor izzítottam. Az imbuszost normálisabban meg lehet húzni.

2 kedvelés

Nem tudom, mit is gondoljak. 1 hete kínlódsz vele, de használni nem lehet. Nálam a Dvarw 16 iszonyat ronda egy dög, alul töltős, de életem legfinomabb ízű tankja. Elrontani nem lehet, szinte mindegy mit raksz bele, szépen muzsikál. Nem lehet rosszul vattázni, az összes többi vagy folyik, vagy éget, ha elrontom, de ezt nem lehet. Ronda, de finom! A tied meg gyönyörű, de használhatatlan. Az afc-jét elnézve, ez sem volna a kedvencem. Ez meg csak a polcra való, nézegetni.

1 kedvelés

Amikor folyt mindenfelé,totál be volt csavarva az 510.
Ehhez nem kaptam imbuszt,ami hozzá való.Másik tankhoz való az összes alkatrész amit küldtek.
A legkisebb lapos csavarhúzóval tudom csak a csavarokat tekerni.De annyira szét van menve alapból a 2 csavar,hogy a lapos picike csavarhúzóm bele is akad.Alig bírom kiszedni a csavarból,mikor már tökre lefogattam a csavarokat.

Ilyen csavarokat nem tudok szerezni.

Azért kínlódok vele(ha nem olvastad volna el az egészet),mert ami csavarok eleve benne voltak a tankba,azok ugyan belevaló,de vszínű elnyalták a gyárban.A pítalkatrészek meg amiket küldtek nem ebbe valók.Sem a 2 tömítőgyűrű sem a 2 hasonló csavar,sem az imbusz.Az imbusz a rossz,nem ehhez való csavarokhoz való.

1 kedvelés

Sajnos vannak olyan rta-k ahol ilyen formában sporolnak a gyártásán …nem minőségi csavarokkal gyártják … Am neked az rt-nál ahogy veszem észre a csavarok a kerszted

2 kedvelés

Ezen az rta-n nem állítható az 510,tehát annak az alsó csavarnak a decken teljesen be kell lennie tekerve,a levegő furat amire gondotam a tekerésed alatt található csak pont oldalról fényképezted így nem tudom bejelölni a képen,tömítésekre meg kb az összesre gondoltam ami ezen a tankon megtalálható,pff már kezdem bánni,hogy ezt az rta-t ajánlottam neked az enyémnek anno kutya baja nem volt és remek ízeket adott ameddig nálam volt​:thinking::v:

Legalább 1 jó hír…annyira meghúztam a tank 510-ét vagy mit,amennyire csak tudtam​:joy:Beállt 0.97ohm-ra és nem mozdul onnan​:heart::heart::heart:Tehát eleve nem volt totál betekerve,azért ugrált,majd én még jobban ki is tekertem…no akkor elszabadult a pokol​:wink::joy::joy::joy:

Mostmár csak a csavarok…nem tudok egyenlőre szerezni​:cry:

5 kedvelés

Szia !
Mi a mérete a csavarnak? Átmérő,hossz.Jó lesz vonalzóval is.

2 kedvelés

Csavar ügyben érdemes ha van a környéken csapágybolt ott is rákérdezni,nálunk Baján van kifejezetten csapágybolt ahol sok minden van pl gumigyürűk,csavarok stb

1 kedvelés

A vas-muszakiban probaltad??:rofl:Most neztem mi van nalatok,haaat nem nagy a valasztek,de dohanyboltot kidob vagy otot​:rofl::rofl::rofl:Van meg egy haztartasi meg egy autosbolt is,en ebben a haromban erdeklodnek.

1 kedvelés

@Tlak Nem gondolnám,hogy ettől nagyobb.



1 kedvelés

Ez a bajom nekem is. Biztosan tudtam volna küldeni egy imbuszkulcsot, mert van egy kazallal, a sok különféle tankomhoz. Látod? Ahogy Dzsoni mutatja. :thinking:

2 kedvelés


Én ilyet tudnék küldeni Beatrixnak átmérő 2mm.hossz 2,5mm.Van imbuszkulcs fejű csavarom is ebben a méretben csak ahhoz nincs imbuszkulcsom.

5 kedvelés

Nagyszerű kezdeményezés :heart_eyes:,viszont a vörösréz tankban való használatával kapcsolatban,vannak aggályaim. :thinking:

1 kedvelés

Lehet hogy a fénykép nem adja viszza a színeket tökéletesen.Ezek rozsdamentes acélból vannak.

2 kedvelés

Bocsánat,én réznek véltem. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nagyon ráharaptatok a rézre, az én sárgaréz csőszegecsem óta. Amit nekem a Kinga küldött, a Vapefly Galaxy tank csavarjai is mind ilyen színűek. Fogja őket a mágnes. Akkor szerintetek azok miből vannak? Sárga vas? Íme:
SAM_0074
Szó sincs vörösrézről, de annyiféle sárga színű ötvözet létezik, és minekünk fogalmunk sincs azoknak az összetételéről. A rozsdamentes acélban például mik vannak? Nem tudjuk, de létezik saváló acél is. Ezek meg sárga csavarok, amik nagyon erősen tapadnak a mágneshez.

1 kedvelés