Megjött az én icikepicike csodám😍

Melyikre gondolsz?Melyiket küldjük el?



Nekem nincs olyan mérőkém,amit a videókban látok.Vonalzóval is lehet vagy az nem elég pontos?

Baj,ha én ennek a felét sem értem?:thinking::joy::joy:
Gondolod itt tirpákfalván bemegyek egy boltba…egybe,mert csak egy van ahol csavarokat árulnak…és tudnak nekem adni egy ilyen fajta icipici ugyan ilyen csavart?

1 kedvelés

Az első fénykép jó lesz.A vonalzó annyira nem pontos.

1 kedvelés

Alaphelyzetben ez lenne az ideális megoldás,de én még olyan alis eladóval nem találkoztam aki önként és dalolva megoldott volna egy problémát.

2 kedvelés

Olyat még nem lehet beleírni,hogy nem csak a csavar nem ehhez a tankhoz való,hanem kompletten az egész pót csomag.A tömítőgyűrüű sem ehhez valók,mint ahogy imbuszkulcsom sincs mert az sem ehhez való?!

1 kedvelés

Ez így jó?


En lajosmizserol vagyok.:rofl:Na abban a tizezres utcaban is ha bementem a helyi boltba hogy Boeing 777-esbe szeretnek farokszarny lehuzo csavarkeszletet akkor az volt nekik​:rofl::rofl:Komolyan,lesz nalatok!Google hogy milyen boltok vannak nalatok és nyomás.Estére üzemképes is a tankod.Ne méricskélj csak vidd magaddal,majd találnak ott bele valót :+1:

1 kedvelés

Nem tudom,nekem három tranzakcióm volt egy heten belül tavasszal amikor vapelni kezdtem.A kozepsovel gondok voltak,a refund az szamlamon volt négy nap alatt.

Update-eltem,így már az is benne van hogy szar az egesz​:rofl:

1 kedvelés

Nem kell Google.Itt 1 bolt van.Ahol mindent IS kénytelenek árulni

Nincs is az alival semmi gond sem,én is szeretek ott vásárolni.Csak a felépitése más mint pl fastechnek.Ezért ha az eladó történetesen nem ad el olyan csavarokat mint ami kellene Beatrixnak,akkor nem is tud küldeni neki.Egy kivétellel ,ha egy ugyan olyan dobozból kiveszi a pótalkatrészeket.Csak akkor meg másnak küldi el a hiányos árút.
Mivel a kinai gazdaság is koppant egy kicsit ,nem fog az eladó küldeni magától semmit.Meg próbálja húzni az időt hogy ki csúsz a vita indítási lehetőségből.

1 kedvelés

Nagyon köszönöm :slightly_smiling_face:És akkor az Alinak vagy a boltnak kell írni?A barátnőm azt írta,hogy tud a boltnak írni.(Ő ért hozzá:joy:)

Amúgy ebben a boltban csak pl.lakásfelújításhoz árulnak csavarokat,…ilyesmiket​:cry:

Majd megirom kesobb,nekem most szarakodik a rendszer,minden hozzaszolasomat menteni akarja.Olvasni tudok de irni nem igazan.
Habar safarival bejelentkezve most atment​:grin:

Felhívtam ezt az EGY boltot,mert van ott ismerősöm.Ilyen picikét nem árulnak.De nem is tudom,hogy ki merjem újra tekerni vagyis megpróbáljqm-e újra jobban betekerni,hátha akkor nem ugrálna,mert a legkisebb lapos csavarhúzóm is írtam,hogy úgy beleszorul mikor ki vagy be tekerem vele a csavart,hogy ki sem tudtam sokáig húzni belőle.Lehet hogy amikor csavartam vissza ugye,beleragadt a csavarhúzó és ahogy rángattam kínomban kifelé,vszínű el is mozdította a csavart visszafele

És miért folyhat mindenhol?Rövid vagy vékony a vatta?

Újravattáztam.Nem mozog a tekerés…és ugrál össze-vissza az ohm.

1 kedvelés

Szia @anon88785338
Nézd meg nincs e meglazulva az alsó 510 érintkező csavar,mert az fogja a deckbe a + pint és a csavart körülölelő tömítésnek is renben kell lennie.A Vatta meg valszeg kevés vagy beleér a levegőző furat vállába,ha meg nem a levegőzőn folyik akkor a tank palástnál az O gyűrűknél,annyira faék tank,hogy máshol nem tud folyni,jah de még a topcapnél,de az már csak szembetűnő lenne gondolom,jól meg kell tisztítani és detektálni honnan is folyik pontosan​:+1:

1 kedvelés

Kijebb tekertem a tank alján az 510-et vagy mit.1.04-ről szívtam.Felugrott 2.29-re.Megint szívtam,most 1.29.
Majd pár percig nem nyúltam hozzá,most 1.09​:face_with_symbols_over_mouth::rage:

1 kedvelés