Megjött az én icikepicike csodám😍

Azt hittem az urad miatt. :grin:

1 kedvelés

De mit @Ispy ,de mit?:joy:Elvesztettem a fonalat​:joy:

1 kedvelés

Jaaa.IS.Meg én nem tudok az Aliról rendelni​:joy:Béna vagyok​:wink:

Na milyen? Biztosan kipróbáltad már. Kinga azt írja, a törpe Dvarw is azért olyan jó ízű, mert pici. Ez a tied is annyira cuki. Ahogy elnézem a kezedben. :heart_eyes:

1 kedvelés

60 bejegyzést új témára osztott fel: CoilArt Salt RTA beragadt csavarok kitekerése?

Amúgy érdekes.Eddig azt gondoltam,hogy a bubissal fog jobban tetszeni,mert hasonlít a Gtx saját tankjára.De mostmár talán az egyenes üveg tecc jobban​:thinking:


2 kedvelés

Nem tudom mi a baj…tegnap szívtam bele 1et és liquides lett a kezem.Elkezdett alul folyni.Nagyon sok liquid csappant meg.
Letörölgettem a mod oldalát,mindent és nem használtam.

Otthon letekertem a tankot,a mod az 510nél is liquides volt.

Nagy kínlódások közepette sikerült letekernem a decket.

Újra akartam vattázni,pedig semmi bajt nem láttam,de biztos mondom elsőre elbactam valamit.(Egy napig nem volt folyás,semmi amúgy)
Valamiért elfelejtettem,hogy tekerést nem akartam újat csinálni,de csináltam.Pedig jobb lenne,ha csak ritkán cserélném a tekerést,mert ugye nem jó a vele kapott csavar és a pót meg ugye nem hozzá való.
Mind1is,újratekertem.Sikerült nehezen,de jól betekernem a csavarokat.Nem mozgott a tekerés.

Ahogy szívom,úgy liquides újra megint az üveg alatt a tank.Nem tudom és nem értem miért folyik.

A másik nagy bajom,hogy nem értem ezt…nem mozgott a tekerés.Az ohm meg 1.1-től 2.2-ig folyamatosan ugrál​:cry:

Tömítés és érintkezési hiba. :thinking: Szerintem…

Nézd meg a tömítéseket, hogy nem e hiányzik valahonnan, illeszkedik e rendesen, illetve az 510-et picit tekerd kijjebb, hátha jobb lesz a kontakt.

3 kedvelés

Az első tekerésnél nem ugrált​:thinking:

Nekem gyanús hogy az ellenállás ingadozás az a szar csavar miatt van.Nem fogja az ugy a huzalt ahogy kene.

1 kedvelés

Ez is jó meglátás. :thinking:

Akkor nem fogom tudni használni.
Írni kéne Alin oda,ahonnan rendelte a barátnőm,hogy a benne lévő csavarok tönkremenve vagy,hogy kell mondani érkeztek.A pót alkatrészek,amiket küldtek,az nem ebbe a tankba való.Csak én megfogalmazni sem tudom és angolul sem tudok.

Nyiss az alin egy disputát.Az eladóval már nem kell foglalkoznod az már egyszer igy is át akarta verni a fejed ,neked soha nem fog küldeni pót csavarokat ,eleve már valószinű hogy selejt tankot küldött.Elég az a két fénykép amit fel tettél ide a rossz csavarokkal meg a google fordítóval is meg fogják érteni hogy mit akarsz,Azt hiszem a megérkezés után tíz napod van erre hogy elinditsd ezt a vitát.

1 kedvelés

Hi there.
I have received the item and noticed that the two screws on the deck are factory faulty.I could only barely remove them and the supplied spare screws are not usable they are different size to the original ones.See pictures provided.Also it’s not just the spare screws,actually the whole spares package eg. Hex key,screws & O rings are made for a different rta.
Please advise what to do next!?

Masold ezt oda neki meg kuldj kepet a kiszedett csavarfejrol meg a tartalekrol is.

3 kedvelés

A benne lévő csavarfej olyan pici,hogy nem tudom lefotózni.
Kinek másoljuk be?

Ilyen képeim vannak.



De,ha nem az eladóval beszélek,hogy küldjön ebbe való pót csavarokat,tömítőket(Sztem csak véletlenül lett összecserélve a zacsi amiben a pótok vannak.Azt,hogy meg a benne lévő csavarok el vannak nyalva…csinálhatták a gyárban is véletlenül nem?)akkor kinek írok?Hogy fog megoldódni?Én nem pénzt szeretnék vissza,mert akkor megint nem lesz kicsi tankom a Gtx-emre.

Van ott még egy olyan fénykép is ahol felülről van lefényképezve a deck az is kelleni fog.

El kell hogy hogy szomorítsalak, nem fog neked küldeni senki csavarokat itt már csak kár enyhítés lehetséges.A megoldása valószínüleg az lesz hogy felveszed a kapcsolatot az alival ,megadsz egy összeget hogy mennyit szerenél visszakérni.Az ali dönt valamit.Te meg ezeket a csavarokat megpróbálod magyarországon beszerezni.

2 kedvelés

Ilyen béna féle csavarokat,hol lehetne beszerezni?

Belső kulcsnyílású hernyócsavarnak nevezik ,le kellene mérni,hogy mi a mérete.

1 kedvelés

Amugy kb jah,a level amugy azert lenne jo mert szerintem nem fognak szarozni es komplett kuldenek egy uj szettet.Amugy amit en tennek az vagy : -dispute/full refund. -vagy level ,mert most karacsonyi hangulatom van es nem vagyok g@@i(dehogynem​:rofl:) es emellett elugranek meg ma egy boltba es egyketszaz forintbol beszereznem a hozzavalokat es mar hasznalhatnam.Hetek mulva meg majd erkezik refund v. uj tank free of charge.

1 kedvelés