CoilArt Salt RTA beragadt csavarok kitekerése?

Ezúton is kérném mindenki segítségét​:heart:
Ez nem rendes csavaros.A tetején nem csillag vagy sima csavarminta van,csak egy lyuk.Ehhez küldtek is célszerszámot.Kaptam kettő pót "csavart"is,azokon tudtam megnézni,hogy milyen is.Abba bele is ment a segédeszköz
Ami viszont eleve benne van,nem tudom kiszedni,kijjebb csavarni.Olyan,mintha nem is lenne benne a csavar.De benne van.Megnéztem oldalról,van egy lyuk rajta,ahol látszik,hogy benne van.De nem tudom kitekerni.Meg sem moccan.Nem is kap bele a segédeszköz a benne lévőbe…Valami nem stimmel​:cry:Így nem tudom megtekerni​:cry::cry::cry::cry::cry:

1 kedvelés

Cseppents a csavarra 1-2 csepp liquidet vagy alapot, gyári állapot, össze van ragadva még. :confused:

2 kedvelés

Imbuszkulcsos, 6 -szögletű, olyan lehet, mint a Dvarw:
imbusz-csavar
? Hogy miért nem viszi a szerszám, azt így távolról nem tudom.

3 kedvelés

Az bizony.Nem kell tole felni,bele a kulcs rovidebb szarat hogy jol illeszkedjen aztan izombol megtekerni orajarassal ellentetesen.Ki fog az jonni.En pont ezert szeretem a hildat meg a dvarwot.Amig karbantartasban dolgoztam is az imbusz rogzitest preferaltam.

5 kedvelés

De nem is érzem,hogy lenne benne lyuk,amibe a segédeszközt bele tudnám dugni.

1 kedvelés

Ez nem olyan.Csak kör…vagy,hogy is fogalmazzak…

Így akartam.De nem 6 szögletű…sima,kerek…

Van flexem ha az segít :joy:
Csipesszel alul próbálj rásegíteni mikor tekered ki,ha kijönne …jó messzire dobd el és cseréld ki a csavarokat

1 kedvelés

Esetleg nem tekergetted ? Max nem izélted szét az imbusz csavarokat ?

2021-12-11-135743_1280x1024_scrot
Ez a bolti kép. Kicsit élesebb a tiednél. De holt komolyan. Ilyennek kellene lennie.

2 kedvelés

Nem lehet, hogy a szerszám mérete nem jó? :thinking:

Bármilyen perverzül is hangzik. :rofl:

1 kedvelés

Van már szét van cse@ve az imbusz,én erre gondoltam.

Az pedig imbusz …volt…

Hogy alulról?Nem lehet sztem alulról hozzáférni.De most nem vagyok otthon.Majd megnézem.Hoztam sógornak a Kyfun-t

Sógor nem tudja valamilyen szerszámmal kicsalogatni? Azt ami benne van, kidobni, és a tartalék csavarokat beletenni. Lehet, hogy más a méretük.

1 kedvelés

Nincs nálam.Azuram nem tudhatja meg,hogy vettem​:joy::joy::kissing_heart:

2 kedvelés

Ezek akkor jól kitoltak veled. Más méretű kulcsot adtak, és mások a csavarok. Én az egyenes órás csavarhúzók közt is szoktam találni olyat, ami véletlenül befeszül, vagy köszörülök magamnak egy imbuszkulcsot. Valami olyan ismerős, akinek van ilyen kulcskészlete esetleg nincs?

1 kedvelés

Akkor azt csak stikába fogod szívni a kerti WC-Ben?:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

4 kedvelés

Azt hagyd a francba…a tiéd fontosabb ! :grin:

1 kedvelés

Azigen,kerek max akkor lenne ha a kulcs nem illeszkedik bele rendesen huzasnal es szetkenodik a a pereme.De ahhoz nagyon rossz minosegu puha csavar kellene.Mondjuk ha valami ilyen van benne akkor az sem kizart,hogy az osszeszerelo soron a gep nyalta igy szet behajtaskor.Nem volt vasreszelek,forgacs a csomagolasban?Valahogy azok a csavarok oda bekerultek es mint tudjuk egy kor alaku szerszam nem alkalmas eroatvitelre.

2 kedvelés