Megjött az én icikepicike csodám😍

Annak sajnos igen ,én nem kisérleteznék vele tovább …engedd el amilyen rosszul jártál vele.
Inkább nézz a Vaporism.cz-n egy klassz kis kazánt helyette

3 kedvelés

Ez a tank vissza idézi a régi kezdeteket akkor is úgyanilyen szar minőség volt kínából

3 kedvelés

Ezt ajánlanám helyete: https://www.svoemesto.de/en/atomizer/mtl/kayfun-mini-v3

2 kedvelés

Vaporism ről szoktam rendelni ,ja és azok eredetiek… :wink:egyikkel sincs semmi bajom

5 kedvelés

Ezt már néztük…de olyan csúnyácska szegény…és láttad az árát?

1 kedvelés

Nem tudom elengedni.Most kaptam.Most tekertem bele az új csavarokat és tökéletesek.És 3x tekertem újra,mert mindig elszakadt ez a vékony huzal.És most izzítanám és vattáznám​:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:Valamit találjunk ki​:bangbang:Ti olyan ügyesek vagytok​:heart:Nem tudom összenyomni​:cry::face_with_symbols_over_mouth:

A trio…6674 forint +szállítás -VAPINGOVA azaz 6196.8s forint +szállítás

1 kedvelés

Nincs rá pénzem.Ennyi pénzt még csak el tudtam tussolni…de drágábban?Nem​:cry:

Erre 18-as tank kell​:cry:

Nem kell 18-as…ezt csak te gondolod :wink:

a merlin nano kéne neked ha még lehet kapni valahol​:blush:

1 kedvelés

Mennyi volt a Salt? Mennyit kaptál vissza ? :wink:megpótolod 3k val és bumm van egy klassz tankod ami ráadásul 22-es és jó ízeket hoz még kanthallal is ,legalábbis nekem akinek nem a szíve csücske az a madzag :joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Nagyon szép és örök mint a nyomorúság…de hát te döntesz.

2 kedvelés

Nagyon nem tecc 20-assal.Csúnya nagy rajta nekem.Ezzel nincs szándékom senkit megbántani aki vett a Gtx-re 20-ast.Csak nekem nem tetszik.

És mennyi legolcsóbban?És feketében vagy gun-ban?

Kézzel, és olyan ferdén nem is lehet. Satuval lehet. De rögzíteni is kellene. Írnék ragasztót, de arra mindjárt tiltakoznának százan. Valahogyan körbe kellene pontozni esetleg. Bár meg lehet próbálni, kézzel szét jön - e az összepréselés után.

1 kedvelés

Nem tudom van nekem ss-be nem hiszem,hogy van más színbe.Ha lenne drágább lenne.De miivel van így nem követem az árát.

Egy jó Loctite fémragasztó megoldaná a helyzetet.

1 kedvelés

Meg egy műszerészsatu. Vagy lopjon egy franciakulcsot az urától. De ahhoz egy erős ember is kellene.

1 kedvelés

https://www.vaporism.cz/atomizery-kizoku/kizoku-shima-mtl-18mm/
Ez egy jó 18-as kis tank.Porlasztóval is lehet használni és saját magadnak is tekerheted.

1 kedvelés