Megfelelő RTA tank

Sajnos az Ares 24mm :sob:

1 kedvelés

:crazy_face:22 és 24 :stuck_out_tongue_winking_eye:


Na ? Ugyehogy van :smiling_face:

3 kedvelés

Jó akkor majd abban is kérek segítséget honnan rendeljek. Amit küldtem az itt lett volna helyben bemegyek a boltba és ez meg ezt kérem és van boldogság.

5 kedvelés

Eliq.hu én innen vettem ,4 nap alatt nálam volt ja,és olcsóbb volt mint más boltban​:blush:

4 kedvelés

Szia @Zolika!
Az a pici modocska, milyen típus? Valami hasonlót keresek :grin:

1 kedvelés

Melyikre gondolsz a sok közül? :joy:
A fotón a legkisebb PARAMOUR SBS ami 21700-as akkuval is üzemel,arra 24 es tank is passzol​:wink:

4 kedvelés

Köszi szépen, igen a legkisebbre gondoltam​:grinning:

3 kedvelés

Sziasztok írok ide ha nem gond megtekertem a tankot de egy baj van vele csak,hogy a szűkítőket ugye lent nem lehet bele rakni a deckbe a nyílásba középen és így elmegy az íz a tankba levegő elviszi 2,5 magra ment bele 7 menet ni80 26ga huzal.Mert ugye a tank clone a szűkítők viszont eredetiek ezért nem tudtam bele rakni alulra hanem felülre raktam bele a szűkítőt a legkisebbet de ott meg ugye nem az igazi mert lent kéne le szűkíteni a decknél.Alapjába véve nem egy rossz tank ez el lehet szivogatni.:blush::wink:Köszi a lehetőséget @Zolika :wink:

2 kedvelés

Szia, András nem voltam benne biztos, hogy ez nekem szólt, de én úgy értelmezem igen.

2 kedvelés

Igen,megvagyok vele​:kissing_heart:
De nem tenném fel a Gtx-re.Semmilyet sem.Csak a sajátját.Nekem nem tetszik a Gtx mással.Arra sztem csak a maga keskeny tankja való:slightly_smiling_face:
De még csak most kezdtem az olvasást,van még 100 komment.Kíváncsi leszek,mit hoztatok ki a témából,hátha én is lecserélem a tankját,mert már nem is igazán használom,mert direkt nem vettem porlasztót​:wink:

4 kedvelés

Nekem ugye Lite van.A Prime mivel másabb?

A Prime felúl töltös afc gyürűvel állitható a levegö és jobb ízű.

7 kedvelés

Nem igazán vagyunk jóba a Gtx tankjával, nekem folyamatosan folyik bármit csinálok, biztos velem van a baj meg valahogy megoldható ez a probléma, de már annyira bele mélyültem ebbe az RTA témába, hogy muszály kiprobálnom, és azért lenne jó ha olyan tankot sikerülne talánom amivel nem az lenne, hogy na én ezt nem csinálom.
Úgy hogy vagy a Kizoku Limitet szerzem be vagy Kayfunt nem tudom melyiket még, ez a felállás. De annyi mindent olvasok itt ami jó ,hogy megvenném mind az 5 tankot de azt már a pénztárca nem engedi.

4 kedvelés

Kayfun jó választás…

4 kedvelés

És még léellátás szabályzásra is van lehetőség a Prime-nál​:v:a többit meg ugyanígy gondolom róla a Lite-hoz képest ahogy leírtad,jobb aprólékosabb ízekkel.

2 kedvelés

Igaz azt ki is felejtettem pedig jó dolog…

2 kedvelés

Nagyon nagyon jók vagytok. Szerintetek honnan érdemes beszerezni? :thinking:

1 kedvelés

Te külföldön élsz ha jól emlékszem igy a gyártótól…

Én amit eddig találtam az 120 euro volt, gondolom ennek is lenne clone változata ami olcsóbb lenne ? :thinking:

2 kedvelés

Igen természetesen az olcsóbb azt nem tudom, honnan többiek megmondják…