Megfejtettem a dvarwot

Vattázásban,tekerésben tényleg végigzongoráztam mindent.Úgy néz ki ,hogy a rövidebb drip tip nálam áttörést hozott.Nálam a bevált séma kettes mag,Ni kb .95 és 1.1 ohm között ,a vatta annyira kiritkítva hogy csak épphogy van benne.Két leves járt benne nonstop vasárnap este óta ,Tribeca és lpv blond ,az ízük pedig egyre csak javult.Ma délután tekertem újra ,ezekkel a levesekkel ilyen használat mellett a trio kb három napot bírna úgyhogy elégedett vagyok.Sajnáltam volna egy íznek meghagyni a tankot,mert van pár megbízható pontja.Vatta szinte nem kell bele,nagyon takarékos és sosem folyik.És mint most is,jelez ha már kokszos a tekercs,igen csak a tekercs ,a vatta még szép volt de már csak hosszú slukkoknál volt íz .És a dry hit ,az felejtős,vatta még nem égett ebben a tankban.
Mivel még kezdő vagyok nincs akkora készletem,mint neked a kísérletezésre.Alap drótok már adottak,vattából egyféle van cb prime.Szerintem nem is baj,megtanultam ,hogy hogy viselkedik,hogyan törik be,hogyan gyorsíthatok ezen.Ha túl sokféle vattám lett volna a kezdeteknél,lehet összezavart volna hogy mit csinálok rosszul,vagy éppen jól …Tervezek a következő rendelésemnél valami új vattát is beszerezni(lehet titanium fibert),de nehéz választani .Nehéz ebben fórumos tanácsokra hagyatkozni,van aki erre esküszik van aki arra.Hiszem egy vatta nem csak tank függő (ez tuti),de “watt függő “ is (titaniumra mondják hogy könnyű megégetni),sőt lehet hogy különböző magon is lehet egyik vatta jobb mint a másik??

2 kedvelés