Brunhilde mecsi mecsi

Ma jött meg, nem csalódtam benne​:grin:

13 kedvelés

mert olyan rossz mint ahogy írják? :imp:

7 kedvelés

Eddig nincs se folyás se rossz íz :grinning: Ha valaki nem tudja megtekerni rendesen az nem a tank hibája.

8 kedvelés

Nemsoká kissebségben lesztek :sweat_smile:

5 kedvelés

Nem igazán értem, mi ez a nagy Brünci ellenszenv. Nálam is jól működik, szeretem, normálisan hozzá lehet férni a deck-hez, könnyű és gyors építeni, jók az ízek belőle. És főleg amit imádok, hogy rda-ként is használható, kiváló gyors kóstoláshoz tehát 2in1 (egyszer bekevertem 12féle ízből 10ml-es mintákat).
Amire tudok gondolni, de lehet tévedek, hogy összemosódnak az mtl és dl verzióról terjedő vélemények. Két különböző konstrukció kisebb-nagyobb szerkezeti eltérésekkel. Vagyis ha pontosabb akarok lenni 3 féle van (1 mtl és 2 dl). És talán DL-re lehet nem a legjobb, nem tudom. Nekem MTL-es van és elégedett vagyok vele, egyik kedvenc rta-m.

7 kedvelés

Istenem. Elmorzsoltam egy könycseppet a szemem sarkában. Mégsem vagyok egyedül :sweat_smile:

7 kedvelés

Igen, mondhatni lassan fan club gyanús a szitu :grin:

6 kedvelés

Nekem is van egy! Igaz régóta a dobozban. Akkor is a club-hoz tartozom? :thinking: :grin:

5 kedvelés

Deepfreeze-t kérdezd ez ügyben :slight_smile: Szerintem legalább 3 tökéletes építés és a kinyilatkozás itt arról, hogy ‘márpedighúúúdejóóóó’ elég is lesz a csatlakozáshoz :grin:

5 kedvelés

Hát azt hiszem ez a hajó elment számomra!! :smiley: De azért tegyük hozzá, vannak sokkal, ízvilággal rendelkező kazánok!! Legalább is nekem!! :grin:

3 kedvelés