Brunhilde + Brunhilde

Ide meg az önvédelmi készlet érkezett az imént :sunglasses:

17 kedvelés

Gyönyörű. Én a gunmetal verziót néztem, mert olyan a tankom, de egyelőre elnapolva.
Szépen énekel? :slight_smile:

2 kedvelés

Emlékszem én amikor, á én nem, meg inkább a pecára kell a zsé, azóta meg vagy 5 szettet villantottál. :rofl:

5 kedvelés

Annyira szeretnék egy ilyet​:joy:Csak más színben és strasszokkal​:wink:
Használd egészséggel!!!:heart::heart::heart::kissing_heart:

2 kedvelés

@Paldeak_Attila
Szerintem a csalizó tálcán ez jobban helytáll mint az X.
Bár az is igaz,hogy az epör pellet lehet szarul állna neki pici csontival. :sunglasses:
Korda Goo ról nem is beszélve :slight_smile:

4 kedvelés

Kézcsók Beatrix !

Ne kicsinyeskedj ! Rubin kövekkel vagy egyenest gyémánt berakással ! :grin: :+1:

1 kedvelés

@Beatrix_Brlazsne_Not
Egy jó körmös megcsinálja,de ezt pont neked kell mondanom!? :sunglasses:

2 kedvelés

Aki "ismer"tudja,hogy miért úgy írtam ahogy.Annyi,hogy nem “Még” akart lenni,hanem Meg az eleje…csak nem néztem,hogy átírta a telóm.
De,ha így jobb,ok.
Béke

:joy::joy::joy:
Nem kell körmös teeeee​:wink:A nekem tetsző színt,strasszokkal árulják​:wink::joy::kissing_heart:

1 kedvelés

B@sszále :sunglasses:
Nem is igaz :slight_smile:

5 kedvelés

Csak fel kell tenni​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Csinos248 na?Erre mit lépsz?:joy::joy::joy:

2 kedvelés

Jóóvanna
Tessék kinyitttami a lisztes vagy tulipános ládát és elővenni a jurókat és nyomni az entört!

3 kedvelés

Ja, és a dunyhából is apa feje alól!

3 kedvelés

@Csinos248 dehogy azt kell…azuramat kell csak lecserélni,írtam már soxor​:joy:Esetleg egy Vaperina társkeresőt csinálni?Bár azuram azt mondja,hogy el lehet vinni,csak az a baj,hogy vissza is fognak hozni​:joy::joy::joy:De eltértünk itt is a témától​:slightly_smiling_face:
A lényeg,hogy cíp mod,bármelyik színben​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Őszintén ,belőttem a wattot mikor megtekertem a tankot és most néztem rá először a kijelzőre​:rofl:

Baromi kényelmes ,nem szabályos a formája ,akksi felől pár milivel vastagabb.Van benne anyag ,de kb olyan nehéz mint a paramour(130-40gr).A tűzgomb jó és jó helyen van(pedig egy tesztben behúzták hogy folyton beragadt).Adnak hozzá alátéteket is hogy ne karcolja a tank.Tudom hogy filléres dolog,de jó gesztus.

7 kedvelés

Száradjon le a kezem ha mostanában veszek mégegyet​:rofl:Az egész úgy kezdődött hogy szerettem volna egy rda-t,de az squonk-kal lenne az igazi ,amitől meg tartottam,akkor meg legyen rdta és elvitt az ár :rofl::rofl:

5 kedvelés

Koszi​:sunglasses:Nyugi lesz neked is :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez olyan szép, hogy megérdemli az új témát!!!
Gratulálok hozzá… :clap::clap::clap::clap:

6 kedvelés

Őszintén már az összes setup volt horgászni ,mikor melyik volt kéznél :rofl::rofl::+1:

3 kedvelés