Brunhilde Mtl milyen modot vegyek hozzá

Sziasztok érdeklődnék,hogy adott egy Brunhilde mtl,kezdő vagyok nem tudom milyen modot vegyek hozzá. 2 fajtát neztem melyik a jobb vagy mi a különbség közöttük.

Válaszokat elore is köszönöm.

1 kedvelés

Szia,

A fő külöbség, hogy az egyik csak 18650-es akksit fogad a másik viszont 21700-at is. Minden attól függ, mekkora a kezed és a táskád. :grin:

Egyébként kb egy kategória, ez a 30 dolláros ársáv.

Hildához mindkettő jó lesz.

(Megint egy hilda, de miért :sweat_smile: )

1 kedvelés

Mert tetszett ahogy olvastam viszonylag kezdő barát,jelenleg gyári vatta+coil van benne azzal annyira nem tetszik. De remelem talalok hozza jo vattát es coilt,sajat tekercset egyenlőre nem merek alkalmazni.:grinning:

Hát akkor nem ugyanott olvasgatunk. :sweat_smile:

Ha működik király, akkor nem szóltam. :face_with_hand_over_mouth:

1 napos a cucc ne vedd el a kedvem :rofl:

6 kedvelés

Nem, nem, halottam már olyanról, akinek állítólag van olyan ismerőse, aki már látott olyat, akinek bejött. :rofl:

1 kedvelés

Ugyan, hagyd el. A Brünci egy kiváló tank. @Ispy -nek sajnos túlmutatott a képességein és egyébként is antiszociális, ezért szeretni mások lelkét ráspolyozni :sweat_smile:

2 kedvelés

Láttam már, hogy hevesen gépelsz, te hilda fan. :rofl:

Nekem egyébként nincs vele bajom, úgy eladtam, mint a pinty. :joy:

Csak havonta jelenik meg itt valaki egy hildával a kezében, hogy tartsuk benne a lelket. :sweat_smile:

1 kedvelés

Nekem a BP mods pro vatta és a Vapefly Cotton Clouds is elég jól működik a Brunhilde-ben.

A 2 mod közül - ahogy Ispy is írta- mind a kettő megfelelő lehet. Én a “saját” modjára tettem (Brunhilde SBS), marha jól néznek ki együtt. Az egyetlen hátránya, hogy a mod side by side kialakítása miatt még gyötrelmesebb az alapból nehézkes liquid újratöltés. :grinning:

4 kedvelés

Gondolom a lyuk szigorúan a fal felé néz. :joy:

Természetesen. :sweat_smile: Amikor esetleg valahogy véletlenül mégsem, akkor valami miatt úgyis le kell tekernem. :grinning: Mondjuk szerintem amúgy is leszedném, amilyen ügyesen töltöm. Elég, ha a tankot kell 5 percig törölgetnem utána.
Viszont cserébe marha menő vagyok a rakétasilómmal.

2 kedvelés

Lassan már hetente :grin: Csak linkelni kell az előző ezt kiveséző témákat…aztán úgy is mindenki maga dönt

Hogy ezt én mennyire gyűlöltem az sbs-ben, a levegőző dettó, mindegyik befelé néz, mindig, mintha csak így találták volna ki. Nincs is már sbs-em. :sweat_smile:

Több egészen biztosan nekem sem lesz, de ez szép is, PIROS is, csinálja is, amire vettem, úgyhogy marad. Levélnehezéknek is kiváló. :grinning:

1 kedvelés

Mondjuk pont a ganézós töltés miatt talán egy picivel jobb lehet az Aegis, az IP68 miatt. Bátrabban lehet takarítani. :grinning: Szubjektív, de nekem egy kicsit jobban is tetszik. Ha a Thelemából nem lenne cicás, akkor inkább az Aegis Solo-t választanám.

Thelemából nem kapni sajnos cicásat :smiling_face_with_tear:
Utolsó kérdés ez a coil jó lesz hozzá?

Saját szálhuzalos tekerés készítése: egy darab huzalt egy fémrúdra tekersz pár mozdulattal :smirk: Nem is muszáj olyan szorosan egymás mellé tekerni a hurkokat ahogy a gyári tekerésen van…ahogy sikerül…aztán egy laza gyors mozdulattal összenyomod (mint egy rugót) és elengeded…így beállnak a hurkok kb azonos távolságra. Ennyi

5 kedvelés

Én nem erőltetném hildába a claptont, szerintem melegedni fog, sima 28-29ga szálhuzal, ha a cipődet meg tudod kötni, akkor a coil készítése sem lesz gond, kábé a legegyszerűbb lépés az egészben. Vegyél 10m huzalt, meg egy tekerő segédet.

2 kedvelés

Hát igen, ez a tekerés-dolog méltatlanul túlmisztifikált folyamat. Persze az első pár cipőfűzőkötésnél a kölök is duzzogott, hogy ő ezt nem tudja. De belejött :smiley:

5 kedvelés

Nem fog. Mégeccer leírom, de csak miattad: csak claptont használok bele. A szálhuzalról asse tuggya mia :sweat_smile: