Megérkezett életem első Dvarw DL FL tankja. Tiszta karácsony 🤣

Sziasztok. Most érkezett, még friss meleg ropogós. Kinek milyen huzal, milyen tekerés vált be? (Ahogy nézem gyárilag 2x2,5 AFCvel jött) Mielőtt belevetem magam a nagy tekergőzésbe jő lenne tudni ki mit ajánl. :sweat_smile:

8 kedvelés

Bár a dl fl tankom meg van már egy éve, de nem rég kaptam rá megint, írtam is rólla:

Ebben a topic-ban eredendően is rengeteg információ lakik a Dvarw-okról…

6 kedvelés

Szia!
Majd jön @Elek_Segits meg @Zolika és jól meg mondják ők a fanok…

9 kedvelés

Szia​:smiling_face: gratulálok leld benne örömöd.
Csak kanthalt használok 24-26 ga kivitelben ebben a kazánban 2x2.5 levegőpinnel
Rendeltem hármast is hozzá de szűkebbnek bizonyult :grin:
Nem a legízesebb dl kazánom,néha azért előveszem nosztalgiázni :grin:még a vaperkedésem elején vettem :smiling_face:ha megtanulod építeni vattázni örök élet plusz egy nap :grin:

5 kedvelés

Köszi, végig is olvasgattam :smile:

1 kedvelés

Köszi, biztos sokáig hű társam lesz :stuck_out_tongue: Ni80 26ga is jó lehet?

3 kedvelés

Sztem biztosan :grin:4-5 karika olyan 30-35 watton :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Szia! Gratula hozzá! Ni 80 tökéletes bele én ebbe is 28ga-t rakok 2,5 mag 4-5 tekerés 16-22 watt. Számomra gyümis-dohánynak és nem fordítva dohány-gyümivel nekem bomba!

3 kedvelés

Ni80 MTL Clapton 28/40, 1,5Ohm, van értelme ezzel DL-ezni? :smiley: Ne haragudjatok a hülye kérdésért, de elég csecsemő vagyok ezen a téren :smiley:

3 kedvelés

Igaz 1 napos déeles vagyok, de szerintem nincs. De még az is lehet, hogy van. :rofl:

Az a helyzet, hogy a dl nem csak a 80 wattról szól és a gyárkéményről, sokan 20-30 watton déeleznek, sima szálhúzallal, akár 28ga-sal is.

De ha még nem vetted meg talán valami 24ga-s szálhúzal vagy valami dl clapton jobb választás lehet.

De majd jönnek a tapasztaltabbak is…

1 kedvelés

Lassan haladok a temak visszaolvasasaval.Mit csinalsz?Dl-ezel??:rofl::rofl:

1 kedvelés

Az azért túlzás…próbálkozom néha. :grin:

1 kedvelés

Lefogadom itt 5 szazalekban a kivancsisag hajtott,a maradek fennarodo reszben pedig az jatszott kozre , hogy epp nem volt semmi uj mtl cucc amire elverj folos 30-40k-t​:rofl::rofl::rofl:

Most tényleg nyitott könyv vagyok? :thinking: :rofl:

1 kedvelés