Dvarw fl dl clone vélemény

Sziasztok, sikerült beszerezni egy dvarw fl dl clonet.
Szerintetek milyen Liquid (gyümölcs, desszert, dohány) jobb benne, és hogy milyen az anyag használata. Még nem sikerült meg tekerni , mert melozok.Köszönöm a segítséget.

2 kedvelés

Ízről nem nyilatkozom…hiszen az megy bele, amit szeretsz. Az MTL verzió elég mindenevő. Anyaghasználat? A Törpe klónoknak szuper, esetleg majd tömítő gyűrű készlet kellhet bele (abból érdemes gyárit).

4 kedvelés

Én gyümölcsoket szivok belőle, szerintem arra szupi, de kinek mi. Nekem az mtl verzió volt annó a gold standard és a DL sem okozott csalódást.

Annyi problémám volt vele hogy elég limitált hogy mekkora coil megy bele, de őszintén talán még láttad is hogy bele tuszkoltam a “nem belevalót” is. Mentségére szóljon, hogy inkább rdl mint dl.

Dvarw klónból rosszal még nem találkoztam, nem csoda, hiszen egyszerü mint egy faék.

O gyűrű készlet meg mindenhez jól jön, bár több év használat után azt se kellett cserélnem az mtl-en… DL-en majd kiderül milyen.

5 kedvelés

És nem folyik ha meg döltöm?

2 kedvelés

Szia!
Csak akkor folyik ha nem jól van vattázva,(mondjuk azt is csak nehezen lehet elrontani),egyèbkènt ha a feje tetejère állítod,az sem okoz folyási problèmákat. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ahogy @John mondja. Alul töltős amit sokan nem szeretnek, de a legmegbízhatóbb.

Ha van vatta mindkét oldalt a lyuk előtt akkor nem folyik, rettenetesen egyszerű a vattázás, csak egyszer kell eltalálni utánna meg megy mint a biciklizés még ha 1-2szer sikerült is az elején elesni.

5 kedvelés

Azért attól nem lesz megbízhatóbb mert alul töltős…inkább kicsit kényelmetlenebb

4 kedvelés

Gyakori probléma a felültöltős tankoknál, hogy feltöltés után a visszatekert-pattintott topcap átpréseli a folyadékot a rendszeren és az a levegőzésen keresztűl távozik.

Ez a jelenség alultöltésnél lehetetlen.

Ez egy jó kompromisszum a kényelmetlenséggel szemben. A lehetőség adott a választáshoz…

5 kedvelés

És milyen tekerés jó bele? Ni80 26 ga huzalom van.
Hány magra és hany tekerés érdemes csinálni?

1 kedvelés

Egy jólvattázható tanknál és minimális odafigyeléssel ilyen nem fordulhat elő…szerintem. Pl az Augvape Intake DL ilyet sosem produkált

1 kedvelés

Nálam azóta nincs ilyen, mióta léelzárós tankjaim vannak. Amúgy sajna belenyomja néha, elég egy kicsi is, már szörcsen az első pár slukk.

Na igen, a léelzárónak már több értelme van…pl repülőn, magas hegyekben…és mikor 100%ra biztos akarsz lenni.

1 kedvelés

Ami működött azon nem változtatok. Ami nálam bevált:

  • SS 28ga 7-8 menet 3-as mag kb. 0,8 Ohm 20 Watt.
    Ebből is látszik, nem vagyok true déeles, de nincs is szükségem erőműre.
3 kedvelés

Igen, ha az ember mindent jól csinál az életben, mindenből lehetséges kihoznia a maximumot. Nincs itt titok, kérem!

Augvape Intake gondolom felsőlevegőzésü, azért nem folyik feltöltésnél. Itt a leghosszabb a levegő útja, ami ízvesztéssel járhat pl. aroma használata esetén…

…ez is egy kompromisszum a megfolyás elkerülésére.

4 kedvelés

Na, egy ilyet pödrök én is a B80ba legközelebb…lehet kitölti annyira a levegő útját, hogy 2es afc-vel trükkök nélkül is szuper lesz.

4 kedvelés

Igazából neked kell kitaoasztalni majd, de 26ga kezdésnek megfelel, én személy szerint 5 és 9 menet között tekernék belőle 3-as magra.

3 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a segítségét, sikerült megépíteni eddig nagyon ízlik, de sajnos nekem nem igazán tetszik a kinézete dehát ez van

4 kedvelés