Dwarv Dl fl

Szeretnék Dwarv Dl fl tankra váltani !
Eddig porlasztós kazánt használtam ,ez lenne az első építős kazánom ,ha ti is ajánljátok .
Van hozzá egy Lost vape Thelema quest modom ha lehet, akkor milyen módban érdemes használnom hozzá ?
Mit javasoltok ,milyen előtekert huzalt vásároljak hozzá és vattát ?
Mi a tapasztalototok ezzel a típusú kazánnal kapcsolatban ?

5 kedvelés

Szia, én 24GA Kanthal szálhuzalt szoktam bele tekerni 5 karikát. 20-24W-n gözöltetem DL-ben.

5 kedvelés

Köszönöm!
Én sajnos még nem értek a huzal tekeréshez .
Előtekert huzalt szeretnék hozzá vásárolni .
A Ciology Ni80 Alien v2 d3,0mm -es előtekert huzal jó lehet ?

Én nem használok előre tekert huzalokat, de biztos lesz ITT olyan aki segít ebben.

3 kedvelés

Köszönöm!

4 kedvelés

Jó lehet hozzá,ha a levegőbetét stimmel a szívókádhoz .
Próbáld meg jól bevattázni (még mielőtt kérdeznéd :(OSZT HOGY KELL ? ) sok infó van itt is róla ha figyelmesen olvasol.
Ha az első próbánál feladod,soha nem lesz jó !
Most megleplek


A kemény magnak már nem meglepő :grin:

8 kedvelés

Köszönöm

4 kedvelés

Szia Erik!

A Dvarw fl mindenképpen jó választás. Egyszerű, takarékos (20Watt-on elketyeg), olcsó (ha klón) és mindenre (!) megtanít. Én 28Ga ss huzallal hajtom, 3mm-es magon 6-7 menet, 0,8Ohm és duplalyukas airpin. Imádom.

A saját tekerés nem a sátán műve, ha a Dvarw mellé dobsz egy “drótot” és egy tekerősegédet (3mm-es fúrószár is megteszi), azon tudsz gyakorolni és mindig lesz tekerésed, kb 3000Ft-ért tudás, amit el nem vesz már Tőled senki.

7 kedvelés

Köszönöm!
Mit gondolsz arról az előre tekert huzalról amit említettem ?

2 kedvelés

Igazából én még nem vettem soha kész huzalt, egy Dvarw K kazánnal keztem az ipart, de hamar beláttam, hogy a porlasztózás is egyfajta függés, kifogyhat.

Én a fentebb leírt építést használom mióta teljesen rákaptam az ízére, nem változtattam rajta, mert tökéletesen megfelel. A kérdésedre az én megoldásom az, hogy felesleges (Alien v. bármilyen) clapton-t rakni egy Dvarw-ba, csak megfogja főzni a levesed, az meg árt hűvösebb gőzfelhőknek, csak az íz rovására megy… :wink:

6 kedvelés

Próbáld meg ezt a fajtát, ha nagyon akarsz, az átmérőn is tudsz változtatni tekerősegéddel.

Akár innen is jó lehet.

3 kedvelés

Köszönöm

2 kedvelés

Köszönöm a segítségét!:blush::v:

2 kedvelés