Dicodes , vélemény :)

Sziasztok!

Szeretnék véleményt kérni, Dicodes mini illetve mikroval kapcsolatban;
Nekem anno volt egy mini amit eladtam, szeretnék ismét valami komolyabbat venni, elgondolkoztam a minin is.

Van aki váltot mini helyet mikrorra ? csuszos ? annyival kisebb ? izei jobbak, első sorban minden érdekel ami jó és ami rossz…:slight_smile:

Még annyi hogy van a Pipeline ami úgye van a franciáknál fellelhető az is érdekelne,

Köszi mindenkinek!

1 kedvelés

Microm volt, de a méret a lényeg, eladtam és vettem miniket, bár a neve megtévesztő, mert hatalmaaaaasss. :rofl:

Egyébként ugyan az a minőség, csak más méret, máshol a kijelző.

A magassága még oké, de a mélysége kevés, csak 36mm, egyrészt bénák rajta a nagy rtak, másrészt már majdnem csőmod, könnyen borult.

2 kedvelés

Inkább Dani mint Pipi. Mindegyik jó Micro is meg a Mini is. Ízre nem érezhető eltérés. Anyag ugyan az. Azt vedd ami tetszik.

Ahh, úgy látom van egy két géped :smiley: gondoltam megállok 1-max 2 nél , de akkor nem csak nekem kattog az agyam ezekenek, háááát tankból max a lite 2021 + egy gtr és megprobállok lassítani :smiley:

Köszi az infokat :slight_smile:

Ja, ez már egy régi kép, akkoriban ennyit terveztem csak, de már elmúlt. :sweat_smile:

Dani vagy Pipi… Van különbség a nevén kívül?

Nincs…de inkább dani,ugyan annyiba kerül … :no_good_man: miért:mert azt szeretem

Te már megérkeztél :smile:

42 bejegyzés egyesült egy létező témába: Autó/motor topik, gyűjtemények

Még nem, még úton vagyok…