Meg vannak ezek őrülve

Az elején azt írta ups…

1 kedvelés

Upsz Kösz nem figyeltem

Én ilyenről még nem hallottam, a futárcéget is kérdezd meg szerintem. Bizonyos cégek előre levámolják, hogy ne kelljen a határon bohóckodni, de olyan nincs, hogy visszakérik. :thinking:

Nem adnék vissza semmit…(elfelejtette a vámra vinni​:slightly_smiling_face:).

2 kedvelés

Nem kötelező vámolni! Van amit kiszednek és azt kell vámolni van ami átcsúszik azt pedig nem kell! De amit kiszednek addig nem kézbesítik amíg a vám nincs lerendezve! De ezt kézbesítették ezért nem vonták vám alá!

3 kedvelés

Aha!Akkor sem adnék vissza semmit…gyanus ez…

1 kedvelés

A UPS csomagkoveto státusz most már csak azt mutatja, hogy kézbesítve van. Pár napja viszont írta, hogy vámon van. Úgyhogy valami vót, aztán megkaptam.
Az biztos, hogy a csávó nem kap semmit, ha nem ül mellette egy NAV-os. :smiley:

2 kedvelés

Lehet randizni akar :thinking:

Igen, nekem az a gyanús, hogy kézbesítették! Utána már nem szokták vám eljárás alá vonni, mert igazából nem is tudja, mert már a csomag a megrendelőnél van!

2 kedvelés

Engem csak egy gondolat foglalkoztat​:thinking::thinking::thinking:
Jason Statham volt a szállító? Ha csaj lennék meggondolnám a helyedben :rofl::rofl::rofl::rofl:

Amíg az irodától hivatalosan nem keresnek meg a megfelelő értesítési módon addig fityisz

1 kedvelés

Hmmm…mondjuk délelőtt lesportosozott. :smiley:

Szerelem van a levegőbe…:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Megfejtettük :rofl::rofl::rofl::rofl:

Nem. Határozottan nem.
Mondjuk Dzsézön sem épp az esetem. :smiley:

1 kedvelés

De sajnos megteszik.
Az egyik rokonom pont így járt egy vacak autó diag kábellel. 60birsag lett a vége!
Azért írtam hogy ebből még akármi is lehet. Ha nincs észnél az ember

Akkor megvan! Ha ezt előbb mondod nem csapkodom a klaviatúrát feleslegesen az tuti! :joy: :joy: Akkor jó mulatást estére! :joy:

Neki is kézbesítették és nem adta vissza a futárnak?

Nem őt behivtak Pestre a kábellel együtt.

A vámosok?
Na ha ők kérnék, még talán megérteném, de hogy tuti nem a futárt küldik vissza érte…

2 kedvelés