Még mindig nem tudok dönteni a modok közül😉

Az a helyzet nekem nincs is 16 os de még 18 as sincs 22 és felette egész 25 ig ! :blush:

4 kedvelés

Ezaz,hogy 30mm-ig fogad…Sokáig nezegettem,októbertől fent van az oldalukon hogy hamarosan elérhető .December végétől kapható ,de aztán meggondoltam magam.Szerintem nekem olyan 26 mm lehet a tűréshatáron egy mtl-es modhoz.Pedig tényleg szép ,budget modoknal szerintem veri a hildat is kinézetben :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Silver volt nekem is a kosárban :slightly_smiling_face:Böngészőben állítsd at a nyelvet olyanra ,amilyenre akarod.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Előbb megmutatod…beleszeretek… .majd írod,hogy nem lenne szép és jó a 23-as tankkal?:cry::heart:

2 kedvelés

30 maga a mod.
Az 510 nem annyi

A saját 25-ös tankjával így néz ki.


Nézd mit fedeztem fel…milyen vagány és szép

3 kedvelés

Kéz csókolom Beatrix ! Jó reggelt !

“És csuma fekete a tank​” Ha ezen múlik én azt a tankot tuti ss.-re políroznám és kész ! Rongykorong paszta azt adjad neki ! :innocent: :sunglasses:

6 kedvelés

Nem tudom,ott a kumulus oldalán ha végignézed a leírást ,ha jól emlekszem vannak fizikai méretek ,de alul ahol kerdezhetsz a bolttól,pont ezt kérdezi a vevő és 30mm-t írnak válaszban max tankra.Én azt irtam,hogy nem tudom neked ez meg belefér-e,szerintem föntebb is írtál modokrol,amik a listádon vannak és nagyobb méretűek .

1 kedvelés

Én például szeretek vapelni :slight_smile:
Veletek mi a helyzi?

6 kedvelés

Mi is szeretünk vapelni. :slight_smile:

5 kedvelés

Én vásárolni szeretek…

8 kedvelés

Hát akkor… vásárolnál nekem is? :slight_smile:

6 kedvelés

NEM :stuck_out_tongue:

Vegyél magadnak :rofl:

7 kedvelés

Van festék. Le lehet azt festeni szép pirosra… :grin:
Csak vicc volt…

3 kedvelés

Hali! Írtad, hogy piros mod kellene…
Ez egy csport. Skullvape közösség… Minden ami e-cigi. Esetleg lehetne ez is egy megoldás…

És a smok morph 2 is eléggé jó mod…

1 kedvelés

Na!Ezek szép sbs-ek​:wink:
Főleg a bordó:wink:de a fekete sem kutya​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

https://eliquidonlineshop.com/mod-szett/94124-hippovape-b-adapt-pro-sbs-100w-mod-amber-clear.html

@farkasel ezt miért tetted ide?Mert náluk drágább mint a Cseheknél?:wink::joy::kissing_heart:

1 kedvelés

Dehogy! A szín miatt, ez meg amber színű.

1 kedvelés

Nem is rossz ez a mod​:wink:Mutat mindent amit én szeretnék​:slightly_smiling_face:A Tamás által felsorolt 2 hibácska ellenére is tecc nekem​:wink::slightly_smiling_face:És 21700-as az akku

1 kedvelés

Jó reggelt Bejja asszony !

Tamáska érdek ember ! Vastagon ! Pénzért bármit elmond ! Én három modot kukáztam ami ő szerinte űberfrankóf@sza cucc volt ! Legjobb ha meg sem nyitod a videóit ! Tecc nem tecc döntsd el !

7 kedvelés