Medusa - Mango Banana Strawberry


Medusa - Mango Banana Strawberry

Gyártva: Expran, Németország

Tartalom: 10 ml aroma, 60ml-es flakonban

Javasolt érési idő: 5-7 nap

Beszerzési hely: e-vaper.eu

Ismét az e-vaper csapat egyik terméke kerül bemutatásra, amely mangó, banán és eper keverékével hódítja meg a gyümölcsrajongók ízlelőbimbóit​:blush:. A kilenc tagú sorozat mindegyik tagja más-más színvilágot kapott, a benne lévő gyümölcsök árnyalatait követve. A grafika szépen kidolgozott, igényes megjelenést biztosít a fekete flakonon. Még a felbontás előtt elképzeltem, milyen ízvilágot hozhat ez a gyümölcs trió, és szinte biztos voltam benne, hogy egy fanyarabb, kissé savanykás, “éretlen” ízvilággal találkozom, amitől nem lesz túlságosan édes vagy ragacsos a gőzölés élménye.

Illat: Enyhén fanyar és közepesen intenzív, fűszeres mangó és eper keveréke, amelyben a banán egyelőre nem érződik. A mangó és eper kombinációja egy érdekes, fanyar illatot hoz létre, trópusi hangulatot kölcsönözve a terméknek.

Ízek: Beszíváskor mindhárom gyümölcs jelen van, az eper kissé dominál, majd kifújáskor a fanyar mangó és a savanykás eper zárja az ízélményt. A banán, mint a „legkisebb tesó” :blush:, csak háttérben húzódik meg, egy kis édességgel és halvány ízzel, de kellemesen támogatja a másik két gyümölcs savasabb karakterét… A mangó, „középső tesóként,” megmutatja fűszeres és fanyar jegyeit, és az aroma fő alapját képezi. Az eper talán a legerősebben kivehető íz az aromában, savanykás, kissé mintha éretlen lenne még, viszont tökéletesen hozza a valódi gyümölcs ízét. Mindhárom íz jól kivehető, de a gyártók egyértelműen a mangóra és az eperre helyezték a hangsúlyt, amitől a termék kissé „vadabb” és izgalmasabb lesz, így használata különlegesebb élményt nyújthat.

Összegzés: Azok számára, akik kedvelik a komplexebb, gyümölcsös ízkombinációkat és nem zavarja őket a fanyarabb tónusok jelenléte, ez a keverék különösen élvezetes lehet. Az aroma mérsékelt édessége miatt egész napos használatra is kiválóan alkalmas, mivel az ízek nem válnak túlzottan nehézzé vagy tolakodóvá.

13 kedvelés

Szeretem ezt a boltot, korrektek, minden ok velük. Erre a márkára is rápróbálok majd. :saluting_face:

6 kedvelés

Én már 3 perce ezt nézem az oldalukon, nem tudok tovább menni!! Pedig van fiókom!!

3 kedvelés

Mit szeretnél rendelni? Hátha sikerül nekem. :saluting_face:

4 kedvelés

Most csak körbe akartam nézni, hátha!! Már rendeltem tőlük, eddig ez soha nem volt!! Azt hittem csak eltünik, de nem!! De nagyon köszönöm!!

4 kedvelés

Én betudtam jelentkezni, csak azért kérdeztem. :wink:

4 kedvelés

Előszőr itt próbáltam a Tivadar linkjén ,majd kileptem innét és úgy, de mihelyst rákattintok ,hogy elmúltam 18 éves ez jön be!! Gondolom te protekciós vagy!! :grin: :grin:

4 kedvelés

Tőlem megsem kérdezi mennyi az annyi.

4 kedvelés

Ez lehet a Scooter híres “Manana”-ja (mangóbanán) vagy magyarosan Bangó :grin:

4 kedvelés

260px-Ophrys_×_heraultii_Mallorca_01

3 kedvelés

Én meg közben beütöttem a google fordítóba ,mi van amit feltettem fotót a magyar szöveg alatt. Azt fordította nem szállítanak Magyarországra!! Csak katalgúsnak használjam az oldalt és vegyem meg személyesen az üzletükbe!! Mindjárt teszek fel jobb képet ha akarod fordítsd le!! :smiling_face_with_tear:

2 kedvelés

2 kedvelés

Nálam simán megy Firefox böngészővel. Tegyél egy próbát azzal a Chrome helyett.
Ha nem, leírod mit szeretnél, ha tudom megrendelem Neked.

3 kedvelés

Rendben. Köszönöm!!

2 kedvelés

Nem tudok róla hogy nem szállítanak hozzánk, de rá kérdezek a tulajnál.

5 kedvelés

Nálam működik rendesen, rendelèssel sincs gond, paketta,gls minden működik

2 kedvelés

Köszi!! De az alsó 6 sort lefordítottam és valami olyan volt bent, hogy nem szállítanak de valami végett nem tudják törölni a szállítandó országok közül Magyarországot!! Remélem nem fordít jól a google!!

4 kedvelés

Szia :wave: Ez valami optimalizálási hiba lehet náluk, hogy a nálad nem látszik a felugró ablak alja, ahol el lehet fogadni. Ez egy szimpla elfogadó ablak amiben valóban az van írva, hogy nem szállítanak magyarba és, hogy használd az oldalt úgy mint egy katalógust és valamely boltjukba vásárold meg a termékeket.

A fókusz alapból a No gombon van amikor bejön ez az ablak. Ha nyomsz egy tabot a billentyűzeten akkor átugrik a fókusz a Yes gombra és az enterrel el tudod fogadni és eltűnik az ablak.

7 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm!! A problémámat megoldótad!! Nem tudom miért nem látom én a no és yes feliratot!! Arra gondoltam ez egy konkrét tájékoztató!! Elnézést és köszönöm!!

7 kedvelés