Ripe Vapes - Mango Freez


Ripe Vapes - Mango Freez

Gyártó: USA

Kiszerelés: Shortfill

Peva71 dobozkájában kotorászva találtam rá a Ripe Vapes termékére, ami egy nagyon gyümölcsös, nagyon hűs, kandírozott mangóról szól. A freez vonal a legkedveltebb gyümölcsökből álló válogatást nyújtja, igen hűvös változatban. Mivel egy kandírozott gyümölcs az alapja, nyilván egy édesebb ízt fogunk kapni, ami remélhetőleg nem lesz túl émelyítő. Az illata kissé fanyar, nem túl erős mangó, valamint egy kis friss citrus is érezhető rajta, ami nagyon kellemessé teszi. Beszíváskor azonnal a mangó gyümölcs jellegzetes íze érezhető, majd kifújáskor kapunk hozzá egy nagy adag hűsítést is. A mangónak érett, fanyarkás íze van, egyben fűszeres és enyhén édeskés. Kicsit krémes, mintha inkább gyümölcs pép lenne, amiből sokkal jobban kijönnek az ízek. Az íze az illatával együtt igazán különleges és pikáns hatást kelt. A hűsítés jó erősre sikerült, de nagyon jól kiegészíti a mangó ízét. Annyira nem vagyok odáig a hűs levesekért, mivel sokszor az alap íz rovására megy a túlzott jegelés, de ebben az esetben a gyártó egy nagyon-nagyon eltalált nyári terméket kreált. 14-15 euro-s árával nem éppen az olcsó kategóriába tartozik, de mivel kapható 30ml-es aroma koncentrátumban is, elérhetőbbé válik a termék kedvelői köreiben. Engem teljes egészében meggyőzött. Egész nap azonban sajnos nem fogom gőzölni, mivel kevés van belőle és nagyon gyorsan fogy :wink: :grin:.

6 kedvelés

Kedves Peva71, Nagyon sajnálom hogy neked nem ízlett, viszont szemtelen módon örülök is neki mivel így volt szerencsém kipróbálni. Köszönöm

2 kedvelés

Nagyon szívesen! Örülök, hogy neked tetszik! :hugs:
Hogy te miket érzel ki ezekből a liquidekből?!:thinking::blush::joy:

3 kedvelés

Én a mangósból hűsítőst kerestem, de eddig csak az elfliq mangós adja amit keresek. A többi nekem mind mentolos :thinking::roll_eyes:

De legalább találtál, én a málna szörpöt keresem már régóta, de még nem leltem rá

Nagyon drágán, de igen​:blush:
Málnaszörpöt?
Azt vajon limonádéként lehet megtalálni?:thinking:

Próbáltam már jópárat, egyik se adta azt amit szerettem volna.

A&L Kro-mignon? Én annyira nem vagyok málna-pátri, de van kolléga, aki nem tud létezni nélküle. Vagy a Valkyre zero is eléggé málna domináns​:thinking:

Még az elején sikerült beszereznem LiquidHall Raspberry-t. Az nekem nagyon jól adta a természetközeli málna ízt. Ugyan nem a málnaszörpöt, mert nem volt édes. Inkább kicsit fanyar. Mint amikor a frissen szedett málnát eszem.
Amikor elfogyott, rendeltem A&L Kro-Mignont, ami viszont nekem csalódás volt.

Nem próbáltam még, de utána nézek. Köszi