JUST JUICE BANANA & MANGO


JUST JUICE BANANA & MANGO

Származási hely: Anglia

Javasolt adagolás: 15-20%

Épp itt volt az ideje egy kis gyümölcsös leveshez, mivel mostanság eléggé belemerültem a desszert ízek tengerébe. A gyártó termékeit nézegetve, nagyrészt gyümölcsös ízeket találhatunk - amiből már a „sokadik” íz tesztet mutatom be nektek. /Fellelhető pár dohányos termék is a palettájukon, amit szintén érdemes lehet kipróbálni./ A mostani választásom egy banán és mangó keverék lesz. Ez számomra egy kicsit furcsa megoldás, mivel a mangó egy jóval karakteresebb ízvilág mint a banán, ebből adódóan lehet egy kis elnyomás az aromában lévő ízekben.

Az illata egy érett mangóra emlékeztet, kicsit más, mint a megszokott gyümölcs illat, talán a banánnal való keveredése miatt, de kimondottan kellemes.

Az ízek: az alap íz a mangó, ami teljesen uralja a levest, hozzá csapva egy kis hűsítést és egy kevéske banánt /talán/. A mangó nagyon karakteres, fanyar és érett, valamint nagyon kellemes az illata. A hűsítés kb 10/3 a skálán, éppen hogy csak le van hűtve, ami szerintem elég is. Az enyhe édes ízt a fanyarsággal együtt lehet érezni, amitől egy jól megérett gyümölcsöt érezhetünk a szánkban. A banán sajnos nagyon lemaradt a sorban, mivel akárhogy is nyammogtam rajta​:blush:, valahogy sehogy nem akart bemutatkozni nekem. Egy kicsit számítottam rá, de bíztam benne, hogy valahol ott lesz a mangó rengetegében.

Összeségében nem okozott csalódást a termék: a mangót szépen kidolgozott formában kapjuk meg, egy enyhén édes, fanyar ízekben gazdag hűvös gyümölcsöt ízlelhetünk és gőzölhetünk, akár egész napos verzióban is.

10 kedvelés