Medusa - Crystal Kandi

concentre-crystal-kandi-medusa
Medusa - Crystal Kandi

Származási ország: Malájzia

Adagolás 50PG/50VG arányhoz, 12%

Egy kicsit elkalandozva más vidékekre, hogy egy kicsit frissítsem a repertoárt​:blush:, no meg hogy ne legyen állandósulva a megszokott európai turném, most a maláj földekről hoztam egy banán, eper és kivi kombót. Ez a trió más gyártók termékeiben is fellelhető, mivel finoman édes és egyben savas gyümölcsökről van szó.

Az illatából nem igazán tudom eldönteni mi a valós felállás​:blush:, egy kis kivi, egy kis eper meg valami csalafintaság, ami egy kis édességnek tűnik.

Megkóstolva a levest sajnos teljesen más irányba viszik ezt a gyümölcsös vonalat. Egy töltött cukorkás édességet kapunk, ami ráadásul hűsítést is kapott. Kivis halls cukorka? :blush:. A kivi jól érezhető, viszont semmi savasság nincs benne, oké, biztos az érett verziót csinálták​:blush:. A banán inkább csak az illatában érződik az is csak néha-néha, szóval, mintha nem is lenne. Az eper is ott van valahol, de annyira túl lőtték az édesítést, hogy teljesen elnyomja az utóbbi két gyümölcsöt. Nem lenne ez rossz, de mindenképp kevesebb édesítéssel tudnám elképzelni. A hűsítés közepes mértékű, de jó hír a rosszban: ezt jól el találták. Részemről egész napos használatra nem felel meg, egy tank elhasználása után a következő tünetek mutatkoztak: ragadós száj, bőséges folyadékbevitel igénye, valamint egyéb „sohatöbbet nem eszek édességet” stb…

10 kedvelés

Pont valamelyik nap beszélgettünk arról, tavaly csak egy két aroma ment a lefolyóba. Na itt az első ebben az évben és még csak február van :joy: :rofl:

7 kedvelés

Nekem ettől a gyártótól volt a kék szőlős íz.
Nagyon bejött úgy hogy még bolondítottam a Heinzenberget vele.
Még van belőle egy kevés.

Kicsit több mint egy éves keverés mivel hogy ritkán DL-ezek még ennyi van.
Jó bevan érve és a színe is szöld lett.
Az íz viszont még mindig finom. :yum:

5 kedvelés

Ez az első próbálkozásom a gyártótól, de most kicsit lemondok róla egy időre :rofl:

3 kedvelés

Köpülték a kiwit, aztán széjjelkenték? :thinking:

Ezek a cukorka ízű cuccok…emiatt untam meg a hypeolt olcsóbb aromák próbálgatását :grin: (hm, Solub :roll_eyes:)

4 kedvelés

Engem meggyőztél, hogy a Medusa nekem való márka :smile:

2 kedvelés

A többi termékeiket nem ismerem, lehetnek benne jók is :grinning:

2 kedvelés