Decadent – Crystal Blue

Crystal-Blue
Decadent – Crystal Blue
Kiszerelés: 10ml aroma
Gyártó: Anglia
Ajánlott keverési arány: 10-20%
Lédús erdei gyümölcsök, egy csipetnyi szőlővel és egy csavar ánizzsal, mely finoman csúcsosodik ki a kristályhűvös befejezésben. Ezt a jól hangzó gyümölcs bombát kínálja most elénk a Decadent gyártó. Enyhén savanykás, szőlős illat érezhető az aromán. Az aroma nagyon szép kék színben pompázik, ami illik az ízéhez is. Az erdei gyümölcs, ami bele foglalja magába a többféle gyümölcsöt, édeskés, savanykás és fanyar egyben, adja az aroma alapját. A szőlő hasonlít arra a kis piros szemű, édes fajtára, ami nem túl tolakodó viszont egész végig jelen van. Beszíváskor a szőlő, majd kifújáskor az erdei gyümölcsök a lágy ánizzsal keveredve, valamint a hűs szellővel burkolva áll össze gőzzé. Éppen hogy csak mentolos, pont annyira hogy a szájpadlásodon érzed, hogy van benne hűsítő. A gyümölcsök miatt egy édesebb ízre számítottam, de inkább savanykásabb és fanyarabb ízeket lehet érezni. A kék szín nagyon illik hozzá, nagyon menő és élvezhető az íz. Lehet egy kis hasonlóságot felfedezni a jól ismert Heisenberg aromával, de ez nem egy másolat, mivel ebben az esetben a szőlő és az erdei gyümölcsök teljesen más irányba viszik az ízeket. Engem teljes egészében meggyőzött, ezzel gondolom, nem vagyok egyedül. A prémium kategóriába van a helye, íze, illata, valamint az összhang miatt is. A 3 fontos ár pedig magáért beszél.

5 kedvelés