Meddig nyúzzuk az akksit?

Nagyon hamar lemerül. Majd.megpróbálom beállitani a modon a slukkszámlálót, dl kazán, de nem túl brutális watton, két csoki lg.
Figyelem és irom a számokat :slight_smile:

5 kedvelés

Köszönöm. :kissing_heart:

4 kedvelés

Én köszönöm :heart::kissing_heart:

4 kedvelés

Na megnéztem.
Feltöltési idő kb 3 óra hossza
Használat szintén kb 3 óra hossza, nem nonstop használattal 156 slukk és fullra merült
Ez 2 db csoki lg… :frowning:

2 kedvelés

Kéz csókolom Edina !

156 slukk az nagyon kevés ! Azokat már nem javaslom használni !

3 kedvelés

Esetleg ha párba használja még azt lehetne kideríteni melyik adta meg magát.

3 kedvelés

Sajnálom Edina. :confused: Ezeket cseréld le amint tudod.

5 kedvelés

A modokban van balancer. Így nem engedi használni, ha 0.2 volt difi van a 2 akku közt. Egészen addig megy 2 akku, amíg az egyik nem merül le annyival a másik alá, hogy a 0.2 voltal kevesebbet tudjon leadni.

4 kedvelés

Egyszerre fogytak a csikok a kijelzőn, és egyszerre kezdtek villogni.
Hát akkor ezt lenyugdijazom, nincs mit tenni

Köszönöm a válaszokat! :blush:

4 kedvelés

Valószínű igazad van.De ritkán adja meg magát egyszerre két akku.Az se mindegy hogy sorosan vagy párhuzamosan vannak az akkuk elhelyezve.Olyan is lehet hogy a készülék balancere romlott el és az egyik akku a másikat tölti renszerint azt ami tönkrement.

4 kedvelés

Nálam soros modban kb 2 év után bizony egyszerre kezd hasonlóan viselkedni mint Edina esetében. De ettől függetlenül igazad van. :blush:

4 kedvelés

Szia, te egri vagy igaz? Jóidő esetén, ha összefutunk, akkor én meg tudom tesztelni neked az aksikat. Van az a variáció, hogy elviszem a töltőt, bedugjuk valahol és megméri az aksik belső ellenállását. Van a komolyabb verzió, hogy ideadod az aksikat 1-2 napra és egy komolyabb teljes merítés-csepptöltés szinten tesztelem meg, akkor arról is infót kapsz, hogy mennyi töltést vesz még fel. Az a baj, hogy az hogy 3 óra alatt tölt fel-semmit nem jelent, mert nem mindegy hogy a töltőd 300mAh,500mAh,1A, vagy 2A-ral tölti. Sokat számít még, hogy usb-ről műxik a töltő, vagy hálózati adapterről. Szóval ha lényeges tudnod, akkor megoldható. Ha aksit szeretnél venni, van kontaktom, aki olcsón jó aksit árul. Valszeg akupakkból bontott-de ez lényegtelen. Ősszel Samu30Q-t vettem tőle, szállítással 740 ft-ra jött ki darabja és hibátlanok. Szólj nyugodtan, ha valamelyik opció érdekes lehet számodra.

6 kedvelés