Mechlyfe paramour

Az afc-re gondolsz vagy a tekerősre, ami ráadásul átmenet nélküli? :slight_smile:

1 kedvelés

A tekerős rész. Annyira még nem mélyedtem bele​:grinning: Szóval igen kíváncsi leszek rá. Én a gas mod kree-ket néztem, de még csak keresgélek 2 hónapja :laughing:

1 kedvelés

Szia;)Szép nagyon, sokáig legyen jó:))

2 kedvelés

Szia @Joe68!
Hát remélem is, most egy darabig nem akarok modot venni​:grinning:

Gratulálok hozzá!Használd egészséggel​:bangbang:Igazán cípek​:heart:
Megkérdezhetem,mennyi volt a mod?

1 kedvelés

Köszi @anon88785338!
Azt hiszem 47 dollár volt cakk-pakk!

3 kedvelés

Az olyan 15ezer Ft kb?A mod és az áfa,béta és a szállítás?

2 kedvelés

Igen, akciós volt!

1 kedvelés

Nagyon szép én a piros feketét amúgy is csípem :slight_smile:

2 kedvelés

Köszi, én is :heart_eyes:

1 kedvelés

Én is​:joy:Ez is kinézőbe van​:see_no_evil:

3 kedvelés

Csinos darab :slight_smile:

1 kedvelés

Nem látod, ez elveszett :rofl:

6 kedvelés

Ez egy rossz fordítás eredménye. Helyesen így hangzik: Eltévedt Thelma magányosan vépel :sweat_smile:

5 kedvelés

Egy kis update szösszenet :grin:
Szóval most jött el az az áttörés, hogy nem akarom letenni ezt a készüléket, egész nap vapelnék! :grinning:
Hogy az egész építés és minden mennyire finomhangolást igényel, hogy eltaláld a neked megfelelőt! A Cotton Clouds vatta nagyon ott van, bár ezt is igen csak megkellett ritkítanom a berserkerbe. De a lényeg, hogy rájöttem mi hiányzott: a th. Kicsit kísérleteztem es följebb emeltem a tekerést. És a másik, nem tudom, hogy ez most összefüggésben van a moddal, de valamiért erőteljesebben hajta meg a tankot a 21700-as aksi, pedig ugyanannyi watton nyomom. Szóval boldogság van! :smiling_face_with_three_hearts::metal::sunglasses:

6 kedvelés

Ez függ a V-tól is. Nekem is van olyan készülékem, ami a beépített akksi miatt nem tud 3.7V fölé menni. Hiába rakok rá jó tankot, tekerem fel a W-ot, olyan mint a lehelet :sweat_smile:

2 kedvelés

Most néztem meg kivancsisagbol, 5 v-ig megy föl, az jó? 14,5 watton

Hány ohm az a tekerés? Az 5 soknak tűnik.

2,6 ohm, ha jól látom a tizedest​:grin:

Hüha. Ilyen értknél nem vagyok járatos. 1.5 fölött még nem jártam :thinking:
Szerintem ez túl nagy ellenállás.