Mechanical mod

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy mecha modról mit kell tudni mert most szeretnék venni valamilyen fajtát még azt sem tudom érdemes e vagy nem
Mert ha nem akkor vennem kell valamit. Tudnátok valamilyen fajta modot (20.000-25.000ft)

1 kedvelés

Szia!
Véleményem szerint ne vegyél mecha modot! Ebben az árban már kapsz nagyon megbízható chippel elátott modot! Nagyon széles a paletta, ízlés kérdése! A lost vape modok a quest chippel egy nagyon jó választás lehet! Nézz szét, mi az ami tetszik!

3 kedvelés

Okés köszi

1 kedvelés

Ne vegyél mechát, csak ha képben vagy a fizikával felső fokon. Abban semmi sem véd meg, hogy az arcodba robbanjon az egész, ha éppen nem sikerült jól megépíteni vagy épp döglödig az akksi stb. Csak expert felhasználóknak ajánlott. Egyébként meg manapság vannak nagyon jó csippek, de vehetsz félmechát, ott vannak védelmek (vv modok).

És a mecha mellé illik tartani egy nem mechát egyébként is, mert le kell minden esetben tesztelni a tankot, mielőtt rárakod egy mechára.

5 kedvelés

Mire kell? Mit raknál rá?

1 kedvelés

Hát van egy zeus rta meg van egy oxva arbiter 2 tankom

1 kedvelés

Szóval dl, akkor valami dual 18650-et néz, nekem riva 200, és mvv 2 van, ezek szerintem jók, de egy kicsit többért az odin 200 is lehet opció. Vagy igazából ami tetszik. Thelemat én nem vennék mert vannak vele gondok.

3 kedvelés

Jolvan köszönöm

1 kedvelés