Mechák, és minden finomság velük

Mecha igazából manapság csak nosztalgia szerepet tölt be , ha jól emlékszem régen amikor még beépített akkus cuccok voltak ugye ők lettek a nagy dobás mert cserélhető volt az akku , később lett olyan is gyári készülékben , de mecha nem tiltott 0.7 ohmon sem , valamint egy jó minőségű darab puszta ihatatlan :stuck_out_tongue: , én mindig is szerettem volna egy cső alakú mecha modot ami kisebb (18350 ) és nagyobb 18650 akkut is fogad , aztán meg is lett egy smok magnet natural személyében , tetszik és praktikusra össze lehet csavarni , de ő inkább ilyen színházba járos készülék , ettől függetlenül nagyon szeretem.
Másik készülék egy coil father squonker , ez simán csak a squonk téma kostolasara lett véve , occo , de nem is olyan rossz :slight_smile: , pici kompakt mecha , mai napig használom .
18350 ből sorosan fogva 2 már dlre is alkalmas 50-70 watt környékén akkutol függően mit bír ( én szokoevente egyszer dl ezek így én ebből indulok ki , ha az akkukat mindennap ilyen megpróbáltatásnak tesszük ki , az már drasztikus kondíció romlást eredményez plusz veszélyes játék huzamosabb ideig csúcsra járatni az akkukat ).

2 kedvelés