Mechák, és minden finomság velük

Sziasztok! Arról igazán írhatnátok, hogy milyenek azok a mechák, gyaáriak, vagy ti fabrikálgatjátok őket? Nekem is van egy mecha modom, de úgy, hogy volt az a semmire se jó CE4 -es készlet a fiamtól. Volt benne valami elektronika is, de az abba való 3 ohmos tekeréshez belőve, úgyhogy ment az egész a szemétbe, kivéve a csatlakozóját, mert az bevesz minden kazánt. Egy vezeték nélküli csengő nyomógombos dobozába ment ez a csatlakozó, egy 18650 akku, és egy kapcsoló. Ez lett nálam a mecha mod. A védelem nálam úgy lett “megoldva”, hogy csak rendesen kipróbált, kijelzős elektronikás mod.-ban bejáratott, alaposan ellenőrzött kazánt teszek rá, tehát ami már nem lehet hibás, zárlatos. Elsődleges célja, most már van 2 komplett készletem, de nem volt, mivel azok beépített akkusok, ha lemerültek, akkor is legyen mivel gőzölni. De van, amikor inkább azzal a mechával kezdem a napot. Mert kicsike, csak egy akku és 1 kapcsoló (Varrtam nekik tokokat és a nyakamba akasztom.) Nincs olyan, hogy elállítódik, mivel nem lehet rajta semmit sem állítani. Úgy kell hozzá tekerni a drótot, hogy a kívánt teljesítményt tudja (1,0 - 1,3 ohm). Miután elgőzöltem vele kb. 4- 6 ml liquidet, elteszem, és jöhetnek a gyáriak, mert akkor már ki fogják bírni a saját akkuval a nap végéig. Szeretnék arról olvasni, hogy másoknál mi célból van a mecha, és mikor, hogyan használják, illetve maguk készítik, vagy árulnak is ilyet?