Mecha gyorstalpaló

Ezt én elektronkai technikus létemre abszolút nem értem. Mi az, hogy párhuzamosan kapcsolt 2 akku pont fele Amper, mint az 1 akkus csőmod? Én inkább akkor előveszem a műszeremet, és megmérem. Ezt nézd inkább @Kabak


Én már melóban többször is szívtam egész nap mechát. A reggelitől a délutániig nem sok változást tapasztaltam. Amikor meg merülni kezd, hirtelen elhalványul a kazánnal párhuzamosan kötött Led. Ha a kitekert kazán, és a betekert között nagy a különbség a Led fényerejében, akkor az akkut tölteni kell. Meg tudnám azt is csinálni, hogy olyankor a kékről pirosra vált, de minek? Ha egyszer a kék Led kialudt, akkor lemerült. Az akku típusa viszont nem mindegy. De ez áll minden modra, nem csak mechára. Laptop akku ecigibe nem való. Kipróbáltam,és tényleg nem. Ami az Innokin kroma-A modban volt, és van, az viszont kibír egész napot még mechanikus üzemben is, sőt mivel így a hatásfok 100%, nincs veszteség, ezért még nem sikerült egy nap alatt lemeríteni, viszont minden nap töltöm. Az a 150 Wattosnak titulált kínai mod, a Polar Night akkuja csak 1,5 Ah, az kb. már 6-8 ml leves elpárologtatása után adja meg magát.

1 kedvelés