Master of vape

Mondjuk ez tényleg fura volt a róka automata után,de sebaj van átvételi pont 200m-el arrébb egy kis műszaki boltban,aminek a tulaja vape-el.De még analógozik is.(mondjuk mostanában inkább az utóbbit nyomja) :thinking: :roll_eyes:

4 kedvelés
4 kedvelés

letöltés (23)

8 kedvelés

Nem a legacélosabb szerkezetek az biztos. :grimacing:

4 kedvelés

Azért választottam mindig a benzinkúti Fox posztot . Kamera , wifi , kv :rofl:

4 kedvelés

MPL automata . Jó ár szabás ha van rá lehetőség 90% bán nincs :expressionless:. Kijelzős . Mindig a legmesszebb rakják igaz boltokhoz ahol van wifi de nem ér ki a jel :sweat_smile:.
Ez az adtam is meg nem is Magyaros példája .
De rugalmas haztól automatáig /,atomatából házig vagy postara , pontra , automatába . Csomag méret az veretős magasság 11,5 cm de paszentra :face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth::face_with_symbols_over_mouth: vagy nem rakod be :rofl:

4 kedvelés

Tavaly 2 hét alatt nyitottak ki nekem egyet, sok telefon után, műszaki hiba miatt. Addig benne dekkolt a kifizetett cuccom. :thinking:
(Ok, nem parizer volt, nem penészedett meg, de kicsit bosszantó volt).

6 kedvelés

Most nézem méret arany váltás volt. Amúgy házhoz kézbesítéssel ??? Ha munkába kérem az milyen díj :sweat_smile:


5 kedvelés

Ha házban vagy egyházban dolgozol, akkor könnyű :grin::roll_eyes::thinking:

5 kedvelés

Ki a tücsköm méregeti otthon a súlyát ? Rossz a mérlegem túszul ejtik a csomagot amíg ki nem fizetem az aprót ? :thinking::rofl::sweat_smile:

5 kedvelés

Hát, a 19.8 kg Dikódeszt vékonyan kell csomagolni akkor :grin:

6 kedvelés

19.9 kg urán vékonyan csomagolva , postán maradó . Mennék érte hazam ruciba . Kerregene a Gergely számlaló mikor elő veszi . Hangosan mondani az a csomag biztos az enyém hála a magasságos Alachnak :rofl:.
Amúgy csak egy előnyt látok pár nappal tovább marad a postán mint az automatában . Packet 2 nap Fox 3 nap .

Rona Hazmat GIF by KING OF THE ROAD

3 kedvelés

Főleg,ha még világít is,mint Madame Curie a koporsóban. :rofl:
Episode 16 GIF by The Simpsons

4 kedvelés

Tegnap leadtam a rendelésem a Master of Vape oldalon.
Az utánvét engedélyezett.
A Google keresőben nem találtam rá de amit küldtek emailt azoz betudtam regisztrálni.
Teljesen liquid city.
Nagyon örülök​:smiling_face_with_three_hearts:

11 kedvelés

Ööö:smiling_face:igen az :stuck_out_tongue_winking_eye::fist_right::fist_left:

7 kedvelés

Akkor örülünk. Küldtek azóta vagy 3 emailt még :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szervusz! Nagyon örülök, hogy te is rátaláltál! Egy beszámolót esetleg írsz, ha nálad a csomi?

2 kedvelés

Az oldal szerintem jobb mint a liqid city régi oldala.
Jobban át tekinthetőbb vagyis részletesebb.
Az árúkínálat nagyjából ugyan az…
A Google keresőben nem lehet megtalálni vagyis én nem találtam de amit küldtek emailt azon újra tudtam regisztrálni.
Elvileg számításaim szerint holnap kapom meg a csomagom.
Utánvételes szállítás és Foxpost automata is lehetséges.

Nemsokára csomagbontás :grin:

8 kedvelés

Rendben, Köszönöm!! Majd kiváncsi vagyok, meg szerintem mások is. :grin:

6 kedvelés

Egy másik vape oldalon feltöltöttek egy masterofvape-ről származó rendelést képpel. Tuti, hogy a volt liquidcity lesz. Ugyan olyan cukorkát, és még matricát is küldtek, csak már masterofvape logóval :grin:

10 kedvelés