Master of vape

Ezt a levelet ma kaptam. Soha nem rendeltem innen, nem is ismertem ezt az oldalt. Ez most valami kamu oldal, vagy valamiről lemaradtam és valamelyik régi bolt új néven?

3 kedvelés

Én is kaptam :confused: Mivel a spam mappába jött, és nem ismerem, maradt is ott…

6 kedvelés

Én is kaptam, de eddig nem hallottam róluk

4 kedvelés

Hehe kis rafináltak​:smile: Pont ezt vártam tőlük, hogy ezt a lépést teszik meg. Csak nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan. A lila szín eléggé árulkodó, hogy ez a Liquidcity​:shushing_face:

Ha hosszútávon gondolkodnak akkor nem promózzák majd magukat azzal, hogy ők a Liquidcity utódja más néven.

6 kedvelés

Hát nem is tudom.
Fontba van megadva a fizető eszköz.
Vagyis ha netán angol oldal akkor nem EU-s.
A liqid city azt hiszem itt volt nagyon közel.
Vagy hazai vagy szomszédos cég.
Tehát unión belüli.
Mondjuk lehet hogy így tovább tudják folytatni de szerintem nem ők azok. :thinking:

3 kedvelés

Szerintem is ők lesznek azok.
A vásárlási feltételeknél van utalás a cityre, az árak, és kínálat is gyanúsan ugyan az. Az oldal is nagyon hasonlóan épül fel. :grinning:

5 kedvelés

Próbáltam belépni, de nem engedett. Jelszó emlékeztetőre meg ezt kaptam.

3 kedvelés

Elvileg.tudnék rendelni az oldalról.
Utánvéttel,foxpost automatába.


Szerk.
Viszont a régi regisztráció nem működik.
Újból be kell regisztrálni.

5 kedvelés

Én a régi regisztrációmmal próbáltam mert a levél végén ez volt:

“Ezt az e-mailt azért kaptad, mert feliratkoztál a weboldalunkon, vagy vásároltál tőlünk.”

4 kedvelés

Engem az sem zavar,ha elvesznek azok a bizonyos bónusz pontok,egy új regisztrációval.Csak működjenek az oldalak,ès tudjunk rendelni.

7 kedvelés

Lehet egyedileg külön kérésre visszaállítják.

3 kedvelés

Ha automatába kéred a csomagot,ott hol fizeted az utánvétet?Még soha nem kértem automatába rendelést .

3 kedvelés

Minden automatánál van egy bankkártya olvasó,miután bepötyögöd a csomag átvètelèhez mail-ben,vagy sms-ben kapott kódot,kíírja az átvètelhez szüksèges összeget.Ezután nincs más dolgod,kifizeted a bankártyáddal,ès már nyílik is az ajtó.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

az automatán van kártyás fizetésre lehetőség…addig nem nyílik a box amíg nem fizeted

5 kedvelés

Köszönöm a gyors választ.Az asszony rendelt automatába csomagot.Avonost.De azt mindig neten keresztül fizette Most már ezt is tudom :+1::rofl:

3 kedvelés

Pl Packet -nall online díj fizetés van applikációban . Nem szeretem a céget itt gyarmaton mindig szerelik azt a szart és ki van rakva a város szélére :expressionless: . Fox posta annyival értelmesebb. Nem mindenki nek fut netre . Legtöbb automata free wifi zónában van . Ha meg boomer az ember elég a kártya meg otthon ki írt cetli is .

5 kedvelés

Én annyira boomer vagyok,hogy az e-mail-ben kapott kódról képernyőfotót készítek a telefonommal. :sweat_smile:
Meg sem fordult még a fejemben,hogy az automaták közelében free wifi van. :sweat_smile:

6 kedvelés

nekem meg van mobilnetem…56 évesen :wink:

4 kedvelés

Celebration Film GIF by TRT

Akkor nem csak én csinálom ugyanezt :thinking::grin::wink:

4 kedvelés

Az nekem is van,de egyszer 16ezret fizettem érte egy hónapra,azóta nem szívesen használom,csak.ha nagyon szükséges. :sweat_smile:

3 kedvelés