Master of vape

Nekem is van, de olyan megbízható, hogy csak akkor vacakol, amikor pont szükségem lenne rá :roll_eyes::thinking:

(Bújtatott reklám formájában a “szolgáltató”)

5 kedvelés

T-mobile domino mellé Maraton kiegészítő…5GB 4k-ért (vagy 1GB 1,5k-ért) és addig tart amíg elfogy, nincs ütemezett feltöltéskényszer

3 kedvelés

Célzott reklám . Jó árak vannak . 50-100 GB 100perc elég valamire nem ?

Ez lesz a kövi nekem fix . Most digi mellé van 2 SIM egy a zasszonynak meg egy nekem 1 SIM 1k 30GB net meg valami olcsó perc díj . Jaj de legyen digi előfizetésed azon úgy is behúzzak a többit :rofl: . Nem mintha nem kellene net meg kábel tv .

3 kedvelés

Az én Flottacsomagom írni sem merném,mert M.országon ő a vezető :rofl:

6 kedvelés

Jó van flotta oszt tenger sincs ! Nóóóórmális? :rofl:

7 kedvelés

Én meg kerülök minden hűségidős tel/mobilnet megoldást.

3 kedvelés

Látom szèpen alakulgat az új topik.:joy:

7 kedvelés

Sosem szavaztam rájuk :wink:de annyira kecsegtető volt az ajánlat hogy 7 éve itt vagyok :grin:
Pedig utálom őket :joy:

4 kedvelés

Gondolom mióta pap meg az anyaköny vezető rá vett .
:rofl::sweat_smile:

6 kedvelés

Az a leghosszabb hűségidős konstrukció és piszok drága a felmondása :rofl:

5 kedvelés

Balaton sincs… :roll_eyes: Bár tavaly voltam valami Siófok nevű táborban :thinking:

4 kedvelés

Tizenéve 30k volt :thinking:ok, az rengeteg 28 Ga-s szálhuzal…

3 kedvelés

Esetleg tudok mesélni is róla :joy::joy:

4 kedvelés

örülj neki, hogy nem pl a kégli :wink:

4 kedvelés

Úgy fééél teleeeek… :roll_eyes:

3 kedvelés

Ugyan olyan mint a vape,csak a válás drágább :grin:

4 kedvelés

a fél telek is sokszorosa a 30k-nak

5 kedvelés

Az megint más. Az alaplé fixáras, a körítés, az aromák elosztása, a drip tipek, az a bajos, ha bajos.

2 kedvelés

Nálunk 1 hónapot bírt az automatájuk,utána leszerelték.Vagy lehet a konkurencia távolíttatta el,mert a posta sarkánál volt az egység.Amúgyis átvvevőpontra kérem a csomagokat,ha ők szállítanak,csak az nem 7/24. :grimacing: :thinking: :wink:

4 kedvelés

Nekem az a fura, hogy a Pakketához kell mail, mobilnet, iq, blútúsz és pajszer :roll_eyes:kijelzőre nem futotta.

Ja bocs, zseblámpa is, ide pont olyan helyre tették, hogy bicajjal pont neki lehet menni ha akarom.

5 kedvelés