Master of vape szállítás

Sziasztok!
A Master of vape szállít Magyarországra, csomagautómatába? Foxpost érdekelne inkább.
Kicsit elbizonytalanított, hogy az információk között Magyarországot nem tüntették fel a listán.

2 kedvelés

Szia,foxot nem tudom,már nem nagyon bízok bennük a folyamatos telítettség miatt.
De futárral lazán szállítanak a megígért időben.:wink:

5 kedvelés

Én úgy láttam, hogy választható.

4 kedvelés

Ismerősöm rendelt Foxposttal tőlük és rendben megérkezett a csomag. Én tegnap rendeltem, szerintem péntekre az is itt lesz.

Frissítés: most (05.29., 19:03) jött az értesítés, hogy az én csomagom már a Foxpost raktárban van. Ahogy tippeltem, legkésőbb péntekre megjön, de lehet már holnap itt lesz, ha nincs tele az automata.

6 kedvelés

Nekem ez az autómatás dolog még újdonság. Egyszer adtam fel, és egyszer vettem ki csomagot. Remélem nem lesz tele.

2 kedvelés

Igen választható, csak meg szerettem volna kérdezni, nehogy rendelés közben kelljen korrigálni, ha mégsem jó.

2 kedvelés

Én tegnap rendeltem, a posztom kiírása után nemsokkal. Ma délután már az én csomagom is megérkezett a raktárba. Remélem holnap átvehetem.

2 kedvelés

Nem ma kora délelőtt már a választott automatában volt Dunavarsányban :slight_smile:

2 kedvelés