MASTER OF VAPE shutdown

Mély fájdalommal tudatom Veletek, hogy nem lesz már többé vapemester, de már bizonyára értesültetek róla Ti is. Az alábbiakban megosztok két videót is, ehhez kapcsolódóan.

13 kedvelés
3 kedvelés
5 kedvelés

Találsz majd helyette mást :+1: Meglátásom szerint nem volt egy kiemelkedő webshop.

2 kedvelés

6 kedvelés

Rendeltem tőlük többször is és elégedett voltam. Sajnálom, hogy így alakult.

4 kedvelés

Szomorú vagyok. A Liquidcity után kész öröm volt a Master of Vape levele, de most ez… mindig tőlük rendeltem, és kivétel nélkül elégedett is voltam… :frowning:
Sajnálom nagyon.

7 kedvelés

milyen lelkivilág kell már egy ilyen “zene” elviseléséhez!? :imp:

4 kedvelés

Mi a gond a metal zenével? :imp: :smile:

4 kedvelés

Ezzel konkrétan annyi, hogy számomra ez csak zaj :grin:
Persze van jó metál zene is…

4 kedvelés

Akkor az általám kedvelt phonk stílus se lenne a kedvenced :smile:

3 kedvelés

"Máté 13:24-30

Másik történetet is mondott nekik. „Isten Királysága hasonló ehhez: egy ember tiszta búzát vetett a szántóföldjébe. Amikor mindenki aludt, eljött az ellensége, és gyommagokat szórt a vetés közé, majd elment. A búza felnőtt, és kalászt hozott, de közben a gyomok is megnőttek. A szolgák ekkor megkérdezték a gazdájukat: »Uram, te jó magot vetettél a földedbe. Akkor hogyan kerültek oda a gyomok?« »A gyomokat az ellenség vetette« — felelte a gazda. A szolgák tovább kérdezték: »Akarod, hogy kigyomláljuk?« »Ne tegyétek — válaszolta —, mert akkor esetleg a búzát is kitépnétek a gyomokkal! Hagyjátok csak együtt nőni mindkettőt az aratásig! Akkor szólok majd az aratóknak: Szedjétek össze először a gyomokat, kössétek csomókba, és égessétek el, a tiszta búzát pedig gyűjtsétek a raktáramba!«”"

3 kedvelés

Á, egyszerűen nincs ízlésed, de ez másokkal is megesik :sweat_smile:
Lelki világom… köszi, jól​:rofl::rofl::rofl::+1: Azért a termálkristályos dologtól nekem is rángatózott a szemem, az erős volt.
A boltért kár. Minden ami bezár, az nekünk csak rossz.

6 kedvelés

Gyanús ez nekem, ők bezárnak, a liquid-aromáról jópár termék eltűnt, bár azok engem nem érintenek… Valami gebasz lehet szlovák oldalon (ha jól sejtem a “kedves” kormányunk nyomására…).

Az Sx mini pod így -25%-kal nagyon elgondolkodtató, kell valami az Oxva helyett, lassan 2 hónapja nincs hozzá fej Kínából, és dátumot se tudnak mondani mikor érkezik.

2 kedvelés

Már csak a horvát bástya áll :smiley:

3 kedvelés

Ne legyen igazam, de előbb-utóbb az összes EU-n belüli beszerzési lehetőséget be fogják szántani. :disappointed_relieved:

6 kedvelés

Ez a tippem nekem is. Bár a kumulus-t szerencsére máshol nem nagyon emlegetik, abban azért bízok, hogy onnan nem tudják megtiltani a magyarba postázást. De lassan ideje a kedvenc longfillekből betárazni, mert fogynak a beszerzési helyek. :frowning:

5 kedvelés

Sok oldalon törölték a szállítást magyarba “hungary -cancelled” ne legyen igazad, de valami “bűzlik” nekem is.

5 kedvelés

Mert a franciák csigát és békát esznek :smiley: Ki akarna ilyen helyről rendelni :sweat_smile:

6 kedvelés

Mindig tőlük rendeltem, kár értük :frowning:

5 kedvelés