MASTER OF VAPE shutdown

Ezt most nem mondjátok komolyan?
Kedvenc webshopom volt. Jó cuccokat árult, nagy választékkal, rendesen csomagolta a termékeket, szállítási és fizetési opciók is jók voltak, az ajándék cukorkák mindig megmosolyogtattak. Főleg az első rendelésem, pont ilyen akció, vagy szülinapi hét közben adtam le, kaptam hűtőmágnest, kulcstartót, aromát, cukorkát. Kár érte. :confused:

7 kedvelés

Hasonlóan vélekedek róla!! Nagyon kár érte!! :cry:

5 kedvelés

Sziasztok.
Én is szomorúan olvastam a mailt amit küldtek. Rendszeres vásárló voltam.
Tudtok esetleg más online shopot, ahol Bar Juice, és Zap Bar nicsaltot lehet kapni?
Köszi. :slight_smile:

5 kedvelés

Szia!
Az elsőre itt találod a megoldást.

4 kedvelés

R.I.P.
(sosem fogok megérteni pár dolgot Vaperinán…pl miért nem lehet 3 betűs hsz-t írni)

4 kedvelés

EffBiiÁjjjj

Tényleg nem lehet :pleading_face:

Amúgy aggodalommal tölt el az egyre több bezárás :confused:

5 kedvelés

A valódi okot csak az üzemeltető tudja.
Lehet itt az törtènt,hogy már nem èrte meg működtetni az üzletet.Sok vásárlót vesztettek mikor megszűnt The Liquid City nèven,sokan meg nem is tudták,hogy master of vape-kènt működött tovább. :slightly_frowning_face:

7 kedvelés

Bízzunk bent, hogy csak ez az oka!!

4 kedvelés

Nem én érzem korrektnek a céget, hogy nem kommunikálja az okokat. Az összes ilyen szlovák/magyar shop mögött csak a profitéhes vállalkozókat látom​:smile: Vape42 illetve a már bezárt Aromaparadise mindig kommunikált arról milyen akadályt állított eléjük a hatóság. Szerintem emiatt is olyan népszerű a régi vaperek között még mindig a Vape42.

És egy másik gondolat. Tudom nem olyan mókás de számomra vicces látni, hogy akik Fehér Tamás videóiból tájékozódnak most nem értik mi történik. Az általa reklámozott közösségi oldalon ( boltok által fizetett reklámoldal) hiába teszik fel neki illetve a boltoknak a kérdéseket nincs rá válasz. Csak egy újabb videó amiben bemutat egy terméket amiben arra buzdít, hogy vásárold meg a 36. podot vagy előre feltöltött eldobható eszközt.

Ám aggodalomra semmi ok. Mindig lesz megoldás :slightly_smiling_face::+1: Egyenlőre…:sweat_smile:

7 kedvelés

Igen, ilyen jogi s egyéb zűrzavarban a marketing sem egyszerű téma… :roll_eyes:

4 kedvelés

Meg pl. a csomagpont, viszonylag korrekt árak. Választék. Kedvenc kivonatosaim náluk legolcsóbbak.

5 kedvelés

Várjá má’!
MEGSZŰNIK A MASTER OF VAPE?
Hát mi folyik ott Gyöngyösön?
Mi lesz a következő A KENYÉR?

7 kedvelés

Vapelés világában fontos, hogy naprakész legyél a hírekből. Várható és látható volt, hogy bekövetkezik. Juicyvape lesz a következő. ( de ne legyen igazam…)

6 kedvelés

Liquid-aroma.hu maradt már csak nekem. Ilyen hülye francia, angol meg olasz webshopokból 40 eurós postaköltségekkel nem fogok rendelni. Van egyáltalán valami félmagyar félszlovák webshop ami még 25ezer felett ingyen szállít ki kishazánkba?

5 kedvelés

Hát ne legyen igazad!!!

2 kedvelés

:question::question::question: :astonished:

Melyik szállít ilyen drágán?

2 kedvelés

Ott a LiquidHall , Vape 42 . Nagyon jó Webshopok!!

5 kedvelés

Nemtom, akartam egyszer rendelni valami brit webshopból, ott lett volna ennyi Magyarországra.
Ezzel a Kumulussal nem vagyok képben de ez is csak francia nyelvű oldal, most nem igaz, hogy angol nyelvű verzióra nem akartak elkölteni még egy kis pénzt.

5 kedvelés

Ezek nem magyarok?

4 kedvelés

Kb 14 euró körülivel találkoztam!!

1 kedvelés