Más a board, más az íz? Igen!

Én csak arra lennék kíváncsi :grin:érzel-e különbséget ízben vagy bármilyen változást egy jobb chippel szerelt modnál :smiling_face:

3 kedvelés

igen…van 2db DNA egy 30 as és egy 75C…nem jobb mint a dicodes de jobb mint más…

3 kedvelés

Lehet, csak a billegő szekrényt kitámasztani kellett valami masszív, hasáb alakú tárgy. Ez volt a legolcsóbb… a danikon nincs egy tisztességes egyenes él :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Jó,ezt mi tudjuk :grin:csak magamat szeretném meg győzni hogy nem placebo :joy:

3 kedvelés

Általában Dicodest használok ha néha előveszek más elektronikával szerelt modot nagyon fura…még ha ugyan azt az rta-át is rakom át amit addig használtam tök más szerintem…

5 kedvelés

Már ezt érzem én is,és itt dőlt meg az első szavam mikor megvettem az első modomat : JÓ LESZ AZ :joy:(jó is volt,míg parizert ettem,de jobb a téliszalámi,persze ez csak hasonlat :grin:)
De ezek jobbak :smiling_face:

2 kedvelés

Ugyanez a tank a Wotofo Nex chip-el,ugyanannyi watton,néha szörcsögött. Ezzel nem,(még idáig) mintha egyenletesebb volna(biztos az is)a teljesítmény amit lead.
Egyébként amikor nyáron volt nálam a Paranormal 250C,annak is “finomabb”,másabb volt az íze ugyanazon beállításokkal (watt,ohm) tankkal,mint a Thelema solo-nak.
Ez már most jobbnak ítéltetik nálam mint a Solo. :saluting_face: :thinking: :laughing:

4 kedvelés

Nem az.! :saluting_face:

Arra ott a MasterCard. :joy:

Mondanám hogy ITT álj meg,de nem mondom :joy::hugs:

1 kedvelés

RTA-is így van és még sok minden…sajna…Jó is lenne ugyan azt a minőséget kapni olcsóbban…PL…nem szerettem a Merciket soha a főnőkőmnek van egy pár darab…járok velük sokat…sajna azt kell mondjam legjobb… :no_good_man:

3 kedvelés

Majd pár év(ha megélem-megérem) múlva egy Dani 21700 Orange. :sweat_smile:

2 kedvelés

Nem felejtek szólok…

4 kedvelés

Jó, de lapos :grin:

2 kedvelés

Ára van a minőségibbnek mindenben.
A tscos májkrémet se szeretem,igaz más márkában sem :joy:

Hát igen, autók között a Mercedes a Rolls-Royce. :joy:

A hüje már megint nem a témában ír. Bocsesz.! :smiling_face: :wink:

Van pár ami lejárt,amióta van bankszámlám.
Sok kicsi… :rofl:

Danit használva ugyan az az érzés mint ha be ülsz a Mercibe…megjöttél…van gyorsabb szebb extrásabb de ez olyan kész érzés …

3 kedvelés

Nekem csak hézagoló ékem van műanyagból de változó mérettel :grin:

2 kedvelés

Most az enyém eléggé extrás lett :joy: és szinte úgy is érzem magam benne :smiling_face: megáll,dudál,világít :crazy_face:

1 kedvelés