Segitsetek legyszi bearazni a Danim

Sziasztok!
Ugy dontottem nincs szuksegem a Danimra, foloslegesen all itthon mikozben az “olcsobb” modok ugyanugy kiszolgalnak es szivesebben viszem oket erre-arra.
Segitenetek bearazni?
Atvaltva 96.000Ft-ot fizettem erte, 5000 slukk ment bele es az aljat leszamitva teljesen karcmentes.




9 kedvelés

High-end, nehéz eladni szvsz, akinek ez az összeg nem fáj, az vesz újat, te meg nem fogod olcsón adni, mert az meg neked fáj. De 87k az reális szerintem, ez 90%-os ár.

Inkább tartsd meg…

4 kedvelés

Mashol 85ert meghirdettem, hatha​:smiley: koszi!
Atcsoportositanam az osszeget mas teruletre, ugyhogy megtartani nem szeretnem mert tenyleg csak all az asztalon

2 kedvelés

Nehéz megítélni a drága cuccok használt árát, meg kell próbálni, ha 1 hónap múlva a kutya sem jelentkezik, akkor sok érte.

4 kedvelés

Latod, van ilyen​:smiley: beszelhetunk!

2 kedvelés

A teljesen folosleges de csilivili palyabicomat is ugy elvittek 5p alatt hogy nem is ertettem, pedig 100ezerrel tobbert adtam mint vettem :smiley:

2 kedvelés

Akkor meg nem kértél érte eleget. :grin:

5 kedvelés

Mindig megbanom ezeket​:smiley:

2 kedvelés

Szia! Jelen pillanatban 225-230 között van az új ára. Úgy számolj. 70-80 ezer között ha patika állapot.

4 kedvelés

Akkor ezek szerint annyival nem jobb, mint egy tetszőleges egyéb mod? :thinking:

3 kedvelés

Nekem van dani és van más egyéb is,pl zelos x.
Hasonló külsőre és fogásra is a kettő, de azért érezni a minőségi különbséget. A zelos is tökéletesen használható egyébként. Gondolom a Dani tovább marad használható. Majd az idő megmutatja miért kerül annyival többe :blush:
Mondjuk haladóbb felhasználók lehet jobban érzik a különbséget…

8 kedvelés

Igen, én ilyen élménykülönbségre gondolok. Hallani a sok szépet meg jót, de hogy ebből mi jön át azt nem tom. Az ára eddig visszatartott, illetve egészen biztos vagyok abban, hogy nem ér ennyit, a kérdés az, hogy ad-e többet, hogy én is többet adjak érte. Sajnos ez így működik, a minőség emelkedésénél sokkal jobban emelkedik az ár.

6 kedvelés

Ez bizony így van, ennek ellenére mégsem rohangál mindenki Bugattival. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Sziasztok .
Nekem van pár ilyen is olyan is,és nem azért hogy az enyém mekkora.:blush:
Úgy gondolom nekem személy szerint használható mindegyik modom,de a D t szeretem a legjobban.Mondtak már kuláknak is emiatt :grin:
Nem tudom miért,ne kérdezzétek de bármelyik kazánomat rakom rá jobbak az ízek.
Ő tudja pontosan az értékeket hozni stabilan,fogásra is kézreálló darab.

7 kedvelés

Pontosan tudjuk, hogy a tiéd mekkora: 24mm :rofl: Általában ekkora a D, nem? :sweat_smile:

3 kedvelés

Egész pontosan írtad :rofl:attól nagyobbakat nem használok inkább kissebbeket :grin:

3 kedvelés

Veled is egyetértek :blush:
Nekem mindig a kedvenc tankom kerül rá, és sokkal gyakrabban veszem kézbe, még akkor is, ha nem a kedvenc liquid van benne.
Teljesítményt,mért értékeket nem.nagyon figyeltem eddig, de egyszerűen EGYBEN van!

3 kedvelés

Megvigyázott darab ,nem dohányzó női tulaj :crazy_face:ez most igaz :grin::grin::grin:

3 kedvelés

Jól látom, hogy ez 21700?

1 kedvelés

Khm …18650:blush:Ákosé. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés