Készülékek

Üdv!
Olyan kérdésem lenne hozzátok hogy, vannak különbségek bizonyos modok között, értem úgy hogy egy 15-20e ft között illetve egy 30-50e ft között mint chip, ízre-gőzre, vagy általában az anyag használatot fizetem ki, illetve annak minőséget

3 kedvelés

Vannak highend csippekkel szerelt modok: dicodes, dna, yihi. Ezek általában nagyobb tudással és minőségibb cuccok, mint a noname csippek. Hogy ez megéri-e a felárat? Valaki esküszik valamelyikre, valakit meg nem izgat (ez lennék én). De állítólag van ízbeli különbség, hogy ez most placebo az ár miatt vagy sem, azt mindenki döntse el maga. :grin:

Persze ezzel együtt jár a minőségibb kialakítás is, szóval egy gagyiba nem raknak drágább csippet.

4 kedvelés

Láttam, hogy írsz és nem akartam, hogy megismételd, amit én írnék :grinning:
Szóval, csatlakozom az előttem szólóhoz.

2 kedvelés

Uram, maga egy Úr! :grin:

1 kedvelés

Én is csak csendben figyeltem és reméltem a hasonszőrű választ. :laughing:

Még azért mielőtt teljesen mindenki eltemetné a highend csippeket, azért ezekhez jár szoftver, amivel szét lehet hekkelni mindent bennük, illetve sokkal precizebben működnek, mint egy olcsó cucc. Van nornormális supportjuk, garanciájuk, közzösség hozzá, tartosság. Szóval kapsz is valamit az áráért cserébe. Mível teljesen testreszabhatók és pontosabbak, így más felhasználói élményt tudnak nyújtani.

Már ha megfizeti az ember ezt a tudást. :grin:

Kicsit olyan ez, mint a highend hifi, jobb nem belekezdeni. :rofl: Ha valaki csak dicodest pöffékel, az simán lehet, hogy később nem is tud majd mást használni, mert kiérzi a különbséget és páff, máris szegény vagy.

Egyébként dna-s cuccokat már a budget kategóriában is találni vagy yihit, olyan 30k+ környékén, ki kell próbálni és utána el tudja dönteni az ember, hogy megéri-e vagy sem.

5 kedvelés

És általában ezeknél is a power/wvn modokat használják? Vagy ezeknel már van valami más “különlegeségük”? Itt a legtöbben power/wvn modot használtok? Meg néha gondolom TC-t.

1 kedvelés

A legtöbb esetben tct nem is érdemes használni csak jó minőségű csippek esetében, mert oda kell a tűpontos elektronika. Szóval ja, meg van egy rakás dolog még amivel fel lehet pimpelni az élményt, de ebbe nem mennék bele, mert nem értek hozzá. Mondjuk a tchez sem. Meg még… :rofl:

Megidézzük @Janos_Groszeibl szellemét, ő vágja a dicodes, meg dna csippeket.

Nálam csak a vw megy, meg most vettem egy vv modot is, amin lehet állítani a kiementi feszültséget, de még nem használtam azóta.

3 kedvelés

Egy Geekvape Aegis Legend2 pl szerinted milyen kategoriába tartozik?
Eredetileg nem terveztem többfélét fajtát venni,mert ugy gondoltam, majd idővel ha ugy gondolom erre is tudok MTL tankot is rakni, szoval afféle mindenesnek terveztem a modot.
Mi erről a véleményetek?

1 kedvelés

Sokan használják, szerintem vehető, nekem solo volt tőlük, de a legend is népszerű megfizethető cucc.

Persze mtl-re kicsit overkill, meg lehet bután fog kinézni rajta a tank. :grin:

Itt vagyok ha van kérdés szívesen válaszolok ha tudok.

2 kedvelés

Igen, @Szaszy1990 volt kiváncsi, hogy pontosan mit is tud egy highend csipp, ezért gondoltam rád, hogy te kened-vágod a témát.

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.